AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kalp Yarası 22. bölüm fragmanı izle - Kalp Yarası fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 22 Kas 2021 - 18:35 / Son Güncelleme : 22 Kas 2021 - 18:42

Kalp Yarası son bölüm sona erdikten sonra fragman merakları devam ediyor. Kalp Yarası 22. bölüm fragmanı izle, Kalp Yarası fragman izle gibi aramalar artmaya başladı. Kalp Yarası fragman izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor...

Sosyal medyada en çok merak edilenler arasında yer alan Kalp Yarası dizisi bu akşam ekranlara geldi. Peki fragmanı nasıl izlerim ve son bölümde neler olacak? İşte Kalp Yarası dizisi hakkında tüm detaylar...

Kalp Yarası dizisinin konusu nedir?


Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncu Kadrosu


Kalp Yarası, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 28 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacak olan, yönetmen koltuğuna Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad üçlüsünün yazdığı, aşk ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel bulunmaktadır.

KALP YARASI DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşe yaşadığı travmanın etkisiyle zor zamanlar geçirirken karısını korumak isteyen Ferit hem Hande’yi hem de Mirza’yı takibe alır. Ayşe başına gelen felaketin sebebini öğrendiğinde ise hesap sormak için derhal harekete geçer. Vedia’nın teyzesi olduğunu öğrenen Yaman beklemediği bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. İhanete uğrayan Azade ise Adnan’ı yola getirmenin yolunu bulur; ancak bu oyun ikisini de beklemedikleri bir durumun ortasında bırakır. Ferit’in hamleleriyle köşeye sıkışan Hande, intikam ateşiyle dolu Ayşe’nin elinden kurtulabilecek midir?