AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kalp Yarası 23. bölüm fragmanı izle - Kalp Yarası fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 29 Kas 2021 - 18:56 / Son Güncelleme : 29 Kas 2021 - 19:05

Kalp Yarası son bölüm sona erdikten sonra fragman merakları devam ediyor. Kalp Yarası 23. bölüm fragmanı izle, Kalp Yarası fragman izle gibi aramalar artmaya başladı. İşte detaylar...

Sosyal medyada en çok merak edilenler arasında yer alan Kalp Yarası dizisi bu akşam ekranlara geldi. Peki fragmanı nasıl izlerim ve son bölümde neler olacak? İşte Kalp Yarası dizisi hakkında tüm detaylar...
 

Kalp Yarası dizisinin konusu nedir?

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 28 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacak olan, yönetmen koltuğuna Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad üçlüsünün yazdığı, aşk ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel bulunmaktadır.

KALP YARASI DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşe, yaşadığı felaketlerin sorumlusu olarak gördüğü Hande’ye karşı yaptığı tehlikeli hamlenin sonucunda dedesi Şahin’le yüzleşmek zorunda kalır. Sancakzadeler'e karşı güçlerini birleştiren Hande ve Yaman, intikamları uğruna yeni bir yola girerler. Diğer tarafta Azade’nin tuzağına düşen Adnan ise reddedemeyeceği bir teklifle Yaman’ın kapısını çalar. Ferit ilişkilerini toparlamaya çalışsa da Ayşe tüm geçmişi ve geleceğiyle yüzleşmek zorunda kalınca bir karar aşamasına gelir. Ayşe’nin vereceği karar, Ferit ve Ayşe ilişkisini yeni bir dönemece sokar.