AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kalp Yarası 26. bölüm izle - Show TV dizinin yeni bölümünü izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 27 Ara 2021 - 16:34 / Son Güncelleme : 27 Ara 2021 - 17:13

ATV'de ekranlara gelen Kalp Yarası dizisi 26. bölüm izle, son bölüm izle ve yeni bölüm izle gibi aramalarda sürüyor. Canlı izlemek için detaylar haberimizde...

Sosyal medyada en çok merak edilenler arasında yer alan Kalp Yarası dizisi bu akşam ekranlara geliyor. Peki diziyi nasıl izlerim ve son bölümde neler olacak? İşte Kalp Yarası dizisi hakkında tüm detaylar...

Kalp Yarası dizisinin konusu nedir?


Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

Kalp Yarası 26. bölümü canlı izle

Ayşe ve Ferit’in düğün töreninde Adnan’ın fenalaşması ortalığı karıştırır. Adnan, Yaman’ın kendisine rest çekmesine karşılık Yaman’la yüzleşince ikili arasında ipler iyice gerilir. Azade ise gerçeğin ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. Karnındaki bebeğinin Hande’yi değiştirebileceğini düşünen Zümrüt büyük bir risk alır fakat bu gelişmeler Betül’ü yeni kararlar almaya zorlar. Sancakzade Ailesi, Adnan Bey’in ölüm haberiyle sarsılmışken ikinci bir şok dalgası ile yüzleşmek üzeredir: Yaman intikam gününün geldiğine inanarak harekete geçer!

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncu Kadrosu


Kalp Yarası, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 28 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacak olan, yönetmen koltuğuna Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad üçlüsünün yazdığı, aşk ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel bulunmaktadır.