Kalpar, oyundan memnun kalmadı!

18 Kasım 2017 17:13- Son Güncelleme - 18 Kasım 2017 17:13
Google news abonelik

Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, 2-1 kaybettikleri Grandmedical Manisaspor maçı sonrası kazanmak için Manisa'ya geldiklerini fakat Grandmedical Manisaspor'un kazanma isteğinin daha üstün geldiğini kaydetti.

Maça iyi başlayamadıklarını, çok basit 2 gol yediklerini ifade eden Kalpar, şu ifadeleri kullandı:

"Benim çalıştığım takımlarda mücadele gücü ve üretkenliği fazla olur. Bugün bunu gerçekleştiremedik. Kısa zamandır buradayım. İnanıyorum Elazığspor çok daha iyi mücadele edecek. Elazığspor'un şu an 18 puanı var. Böyle bir takımın oyun şekli ve temposu bu olmamalı. Kafaya ve ilk 6’ya oynuyorsan her maçı kazanmak için sahada olman gerekiyor. Bugün bunu yapmadık. Kabul etmek gerekir. Bu maçın analizini yaparak bundan sonraki maçların kazanmak için çalışıyoruz. Bu maç bizi üzdü. Rakibi de tebrik ediyorum. Manisaspor daha inançlıydı. Silinmiş puanları vardı. Bu onların arzu ve isteğini yukarı taşıdı. Bizim de en az onlar kadar arzu ve isteğimiz olması gerekiyordu."

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!