AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Kameni Türkiye'de cehennemi yaşıyor!" Flaş sözler...

İlk Yayınlanma : 21 Şub 2019 - 15:12 / Son Güncelleme : 21 Şub 2019 - 18:12

Fenerbahçe'de forma şansı bulamayan Kamerunlu kaleci Carlos Kameni, İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'den ayrılmak istediğini söyleyem Kameni'nin açıklamaları şu şekilde:

Kamerunlu file bekçisiyle bir röportaj yapan Marca gazetesi, bunu ‘Kameni’nin Türk cehennemi’ başlığıyla yayınlarken “Kameni Türkiye’de cehennemi yaşıyor” denilerek uzun süredir forma giymediği aktarıldı. 

‘Tek başıma idmana çıkıp, eve gidiyorum’

“Yeni teknik direktör Aykut Kocaman geldiğinde, beni dışladı. Cocu döneminde de sebepsiz yere oynamadım. Şimdi de tek başıma idmanlara çıkıyorum ve sonra evimin yolunu tutuyorum. Yazın takımdan ayrılmayı umut ediyorum. Ancak bunu hiçbir şey hissetmeden yapacağım. Bu gerçekten çok nahoş bir durum ve kendinize nasıl bir dünyada yaşadığınızı sorma aşamasına geliyorsunuz” dedi.

‘Yıldız futbolcular burayı kötü terk ediyor’

Kameni “Böyle bir şey yalnız burada oldu. Türk futbolu çok tuhaf, inanılmaz, başka bir dünya. Buraya gelmeden önce bana bazı şeyler anlatmışlardı. Ancak böylesini tahayyül edemezdim. Bir çok yıldız futbolcu burayı kötü biçimde terk ediyorlar. Van Persie, Pepe, Sneijder ve Podolski bu şekilde olmuştu. Onlarda da durum değişmedi. Ne var ki tekrar iyi bir şekilde oynayacak gücüm var. Beni güçlendiriyor. Bu aylarda durumumun çözüme kavuşmasını istiyorum” diye konuştu. (Skorer)