Fenerbahçe'de Zajc, Pelkas ve Tisserand için 13 milyon Euroluk teklif!

30.06.2022 - 11:31 | Son Güncellenme: 30.06.2022 - 11:55

Yabancı sayısının düşürülmesi için bir yandan Jesus'un raporunu beklerken bir yandan gelen teklifleri değerlendirmeye alan Fenerbahçe'de 3 futbolcu için teklif geldi.

Fenerbahçe'de Zajc, Pelkas ve Tisserand için 13 milyon Euroluk teklif!

Kadrosunda şu an 18 yabancısı bulunan Fenerbahçe'de bu sayının 12'ye düşürülmesi hedefleniyor. Sarı-lacivertliler yabancı sayısını 12'ye düşürmesi durumunda 2 yabancı oyuncu takviyesi daha yapabilecek.

Zajc, Pelkas ve Tisserand'a İtalya'dan teklif var

DHA'nın haberine göre; İtalya'dan sarı lacivertilerin üç futbolcusu için transfer teklifi geldi. Sloven futbolcu Miha Zajc’a 6 milyon Euro, Yunan yıldız Dimitris Pelkas’a 4 milyon Euro ve Demokratik Kongolu stoperi Marcelo Tisserand’a ise 3 Milyon Euro'luk teklifler var. 

Fenerbahçe, Zajc için 10 milyon Euro istiyor

Fenerbahçe kanadı ise gelen bu teklifler karşısında acele etmiyor. Geçen sezonun etkili ismi Zajc için 10 milyon Euro'nun altında bir rakama evet demeyi düşünmeyen sarı-lacivertli yönetim yine de teknik direktör Jesus'un raporunu bekleyecek. 

İlgini Çekebilir
F.Bahçe'de Mesut Özil kararı belli oldu! Ali Koç'la görüşmüştü...
Habere Git

Pelkas ve Tisserand satılabilir

Geçen sezon pek şans bulamayan ve oynadıkları bölgede alternatifleri çok olan Pelkas ve Tisserand'ın elden çıkarılması ise Zajc'a oranla daha kuvvetli. 

Yönetim ayrıca Lemos, Caulker ve Samatta'yı da Jesus'un önerileri doğrultusunda ya satacak ya da yine kiralamaya çalışacak.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler