• Diğerleri

"Kapıdan kovulsam bacadan girerim" dedi, indirime gitti

Necip Uysal, Beşiktaş'tan yıllık ne kadar kazanacak? Siyah beyazlı takımın altyapısından yetişen Necip Uysal, "Bana önerdiğiniz rakamı kabul ediyorum. Kapıdan kovulsam bacadan girerim" diyerek yıllık ücretinde indirime gitti.
31 Temmuz 2020 10:40- Son Güncelleme - 31 Temmuz 2020 10:40
Google news abonelik

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, yöneticiler Emre Kocadağ ve Erdal Torunoğulları ile bir toplantı gerçekleştiren Necip Uysal ücretinde indirim yapmayı kabul etti.

Çebi: "Seni bırakmak istemiyoruz"

Ahmet Nur Çebi gerçekleştirilen toplantıda Necip Uysal'a, "Bugüne kadar Beşiktaş alt yapısından aldığın eğitimle profesyonelce mücadele ettin ve savaştın. Bir gün idman, maç seçmedin. Teknik direktör Sergen Yalçın ve ekibi de senin kalman yönünde rapor verdi. Seni bırakmak istemiyoruz" dedi.

Uysal: "Bana önerdiğiniz rakamı kabul ediyorum"

Spor Arena'nın haberine göre; 29 yaşındaki futbolcu ise, "Ben Beşiktaş’ta doğdum. Futbolu da kısmetse burada bırakmak istiyorum. Bana önerdiğiniz rakamı kabul ediyorum. Kapıdan kovulsam bacadan girerim. Beşiktaş benim yuvam. Bir yere gitmem. Önerdiğiniz ücrete de imzamı atarım" yanıtını verdi.

Necip Uysal'ın yıllık ücreti ne olacak?

Necip Uysal'ın yıllık ücreti ne olacak?

Yapılan toplantı sonrası Necip Uysal'ın yıllık ücreti 1.3 milyon Euro'dan 600 bin Euro'ya indirildi.

Necip Uysal'ın Beşiktaş performansı

Beşiktaş altyapısından yetişen 29 yaşındaki Necip Uysal, siyah-beyazlı takımla 326 resmi maçta forma giyerken 5 gol attı ve 10 da asist yaptı.

Tecrübeli oyuncu Beşiktaş formasıyla 3 kez lig şampiyonluğu ve 2 kez de Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Tek kelime ile İnanılmaz! Top gol olmamak için...