AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kaptan Burak Yılmaz helallik istedi

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 20 Haz 2021 - 21:52 / Son Güncelleme : 20 Haz 2021 - 22:07

Son dakika EURO 2020 haberleri... A Milli Takım'ın forveti Burak Yılmaz, İsviçre maçından sonra Türkiye'nin hezimetle sona eren serüvenini anlattı. İşte detaylar...

Kaptan Burak Yılmaz helallik istedi

AJANSSPOR - HABER

 

Türkiye, Avrupa Futbol Şampiyonası’na erken havlu attı. Son olarak İsviçre’ye mağlup olan temsilcimiz, A Grubu’nda sıfır çekerek yurda dönüş hazırlıklarına başladı. Maçtan sonra A Milli Futbol Takımı’nın kaptanı Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu. İşte, Burak Yılmaz’ın açıklamalarından kesitler.

"Herkesten özür diliyoruz..."

Türkiye'nin A Grubu'nda sıfır çekerek turnuvaya veda etmesi hakkında konuşan Burak Yılmaz: "Tabii çok iyi hazırlandığımız bir turnuvaydı. Başarılı olanlar oldu, başarısız olanlar oldu sezon içinde. Hayallerimiz çok farklıydı. Belki çok fazla sorumluluk aldık, çok fazla istedik. Ama herkesten özür diliyoruz. Mahcup ettik. Ülkemiz bize bu formayı verdi. Biz iyi temsil edemedik. Haklarını helal etsinler. Belki kafamızla ayağımız birleşmedi. Herkesten özür diliyoruz. Önümüzde bir ay sonra Dünya Kupası var. Ona hazırlanacağız. Herkes çok üzgün. Yaşanmaması gerekenler yaşandı. Şu anda ne söylesem boş olur. Herkesten özür diliyorum, haklarını helal etsinler." ifadelerini kullandı.