Gizem Güreşen, Galatasaray Voleybol'dan Ayrıldığını Açıkladı

Ali Bozkurt
21.03.2023 - 17:07 | Son Güncellenme: 21.03.2023 - 17:19

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı'nda forma giyen tecrübeli oyuncu Gizem Güreşen, sezon ortasında takıma veda ettiğini açıkladı. Detaylar...

Gizem Güreşen, Galatasaray Voleybol'dan Ayrıldığını Açıkladı

AJANSSPOR HABER

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı'nda ayrılık gerçekleşti. Takım kaptanı Gizem Güreşen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Sarı-Kırmızılı ekipten ayrıldığını duyurdu. Detaylar...

''6 sene önce ilk girdiğimde...''

Galatasaray'dan ayrıldığını açıklayan Gizem Güreşen, yaptığı açıklamada, ''Sevgili Galatasaray ailem, ilk görüşte aşkı, 6 sene önce Galatasaray gibi büyük bir kulübün kapısından girdiğimde anladım. 6 sene her anından zevk alarak ter döktüğüm, büyük taraftarımızla her maç kucaklaştığım, ömrüm boyunca unutamayacağım güzel günlerim oldu. İlk günden bu yana desteğini esirgemeyen Galatasaray ailesine bu vesile ile sonsuz şükranlarımı sunuyorum.'' ifadelerine yer verdi ve ekledi: 

''Galatasaray'a veda etmek zorundayım''

Ayrılık açıklamasına devam eden Güreşen, ''Ama takdir edersiniz ki her güzel başlayan şeyin sonu, aynı şekilde bitmiyor maalesef. Üzülerek söylemek isterim ki sevgili yöneticilerimle yaşadığım fikir ayrılıkları sonrası sevgili Galatasaray camiasına zarar vermemek adına, armasını gururla taşıdığım formama veda etmek zorundayım. Bu ailenin bir ferdi olarak biliyorum ki hiç kimse vazgeçilmez değildir. Çünkü her zaman aslolan Galatasaray'dır.'' ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Galatasaray'da Mertens'in son durumu belli oldu!
Habere Git

''Ayrılık tesadüf oldu''

Takıma sezon ortasında geldiğini ve sezon ortasında da ayrılmasının tesadüf olduğunu dile getiren Güreşen, ''Tıpkı 6 sene önce sezon ortasında geldiğim gibi, 6 yıl sonra sezon arasında takımdan ayrılmak belki bir tesadüf ama bunun acısını ömür boyu içimde taşıyacağımın da bilinmesini isterim. Bu zorlu ve yorucu süreçte yanımda olan herkese en samimi duygularımla teşekkür ediyorum.'' dedi.

''Son sayıya kadar destek olacağım''

Galatasaray'ın bir taraftar kazandığını ifade eden Gizem Güreşen, ''Belki hikayem yarım kaldı ama Galatasaray'a olan sevgimi ve desteğimi hiçbir zaman esirgemeyeceğim. Artık belki sahada 1 eksik olacak ama tribünde takımımın başarısı için avazım çıktığı kadar bağırıp, son sayıya kadar destek olacağım.'' dedi.

''Hakkınızı helal edin''

Açıklamasını hakkınızı helal edin diye sonlandıran Güreşen, ''Tüm Galatasaray camiasına anlayışı için teşekkür eder, sözlerimi en sevdiğim tribün bestesi ile sonlandırmak isterim: ‘Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek, Galatasaray, sevgisi sürecek sonsuza dek…’ Hakkınız helal edin…'' dedi. 

American Football
0
Senin için hazırladığımız haberler