Karagümrük'ten Yılmaz Vural'a cevap!

23 Temmuz 2020 00:04- Son Güncelleme - 23 Temmuz 2020 00:06
Google news abonelik

TFF 1. Lig Play-off yarı final ilk maçında Fatih Karagümrük ile Akhisarspor 3-3 berabere kaldı. Maçın ardından Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Karagümrük'ün stadı Vefa Stadyumu hakkında açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine Karagümrük, Yılmaz Vural'a yönelik bir yanıt verdi.

Karagümrük açıklamasında, "Karagümrük'te futbol oynanırken futbol topunu tanımayanlar, bugün devlet imkanlarıyla yapılan stadyumlara sahip olup, belediye parasıyla yaşayıp, bizleri beğenmez olmuşlar. Devletimiz bize de mutlaka bir stadyum yapacaktır. Sabırla sıramızı bekliyoruz..." ifadelerini kullandı.

"Daha iyi şartlarda oynanabilir"

Vefa Stadyumu'nda maçın oynanmasının hata olduğunu ifade eden deneyimli teknik adam, "Ben Karagümrük'ü çok severim. Bu maç seyircisiz oynanmadı. Ben federasyona defalarca yazdım. İstanbul'da çok stadyum var. Daha iyi şartlarda oynanabilir. Soyunma odasında nefes alamıyoruz. Amaç futbol oynamak... İzleyenlere iyi bir şey sunmak istiyoruz. Bu alan bile karanlık duruyor. Onlar da iyi oyuncular. Daha iyi bir sahada oynanabilirdi. Rakibimize güzel bir sahada oynama imkanı vereceğiz" dedi.