AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kardeşlerim 7. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 14:27 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 14:40

Kardeşlerim 7. bölüm izle. ATV Kardeşlerim yeni bölüm izle. Dizinin yeni bölümünde Akif, Nebahat'in planlarını ters yüz edebilmek için ciddi çaba sarf ediyor. Nebahat ise, Akif'i şantaj stratejisiyle yok ettiğini düşünüyor. Ancak, beklenmedik bir kazayla ölümle burun buruna gelen Akif'in ne yaşayacağı belirsiz. İşte, Kardeşlerim 7. bölüm izle, yeni bölüm izle teknikleri.

Kardeşlerim 7. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD ATV YouTube

Kardeşlerim 7. bölüm izle. Kardeşlerim yeni bölüm izle. ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim, her yeni bölümüyle milyonlarca kişiyi etkilemeyi başarıyor. Cumartesi günü gibi sıkışık bir program takviminde kendine yer bulan Kardeşlerim, sıralamada ilk 5'in daimi üyelerinden biri haline geldi. Bu nedenle, programın sıkı takipçileri internette yeni bölümlerini araştırıyor. Peki, Kardeşlerim 7. bölüm izle; Kardeşlerim yeni bölüm izle yöntemleri neler? Dizinin yeni bölümünde ne oluyor? 

Kardeşlerim 7. bölüm özeti

Nebahat şantajıyla Akif’i alt edeceğini düşünürken Akif, Nebahat’ı ters köşe yapma planları içindedir. Suzan’ın düşmesiyle yaşanan beklenmedik sonuç, Harika’nın annesinin geçmişiyle ilgili yeni bir şey daha öğrenmesine sebep olur. Kadir’in Süsen’le olan arkadaşlığı, Melisa’ya hayal kırıklığı yaşatırken; Berk, bunu fırsata çevirmeye çalışır. Nebahat, Akif tarafından oyuna getirilince yaşadığı öfke dönülmez sonuçlar doğururken, Asiye’yi bekleyen felaket herkese büyük korku yaşatır.

Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı

 

Kardeşlerim 7. bölüm yayınlandı mı?

Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri her cumartesi günü ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümlerini takip edebilmek için ATV ekranlarını takip edebilirsiniz. Bunun dışında, diziye ilişkin her hafta 3 yeni fragman veya 1 ön izleme paylaşıldığı oluyor. 

Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Melisa’nın itirafı Kadir’i büyük açmaza sokar. Melisa’nın Kadir’e hazırladığı sürpriz, Kadir’i Ömer’e karşı zor duruma düşürür. Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül’ün merhametsizliği Orhan’ı iyice çileden çıkarır. Suzan’dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşar ve durumu idare etmekte zorlanır. Suzan’ı oyalamaya çalışırken işler sarpa sarar ve Suzan artık gemileri yakmaya karar verir. Akif ve Nebahat karşı karşıya gelirler. Nebahat, Kadir’i ve kardeşlerini kullanarak öyle bir hamle yapar ki bütün gerçekler gün yüzüne çıkmak üzeredir.

Kardeşlerim oyuncuları

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getirecek.

Kadir ve Melisa yakınlaşıyor

 

Aybike'nin pişmanlığı

 

Doruk, Asiye'yi koruyor...

 

Doruk'un kalbi kırılıyor...