AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 14:46 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 14:51

Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı izle. ATV'de ilk bölümüyle ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi 8. bölümü sona erdi. Yeni bölümün fragmanını izlemek isteyenler ise Kardeşlerim fragman ve Kardeşlerim 8. bölüm fragman gibi aramalar yapıyorlar. İşte, severek takip edilen dizinin yeni bölümüne ilişkin merak edilen her şey.

Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV YouTube

Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı izle. Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Doruk'un babası Akif, feci bir trafik kazası geçirmişti. Nebahat Akif'i köşeye sıkıştırmaya kalkarken; Akif'de Nebahat'e karşı strateji geliştiriyordu. Diğer yandan Doruk ve Asiye düetini bu bölümde de göreceğiz. Bu nedenle dizinin hayranları internette Kardeşlerim 8. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. İşte, yeni bölüme dair detaylar.

Kardeşlerim yeni bölüm özeti

Nebahat şantajıyla Akif’i alt edeceğini düşünürken Akif, Nebahat’ı ters köşe yapma planları içindedir. Suzan’ın düşmesiyle yaşanan beklenmedik sonuç, Harika’nın annesinin geçmişiyle ilgili yeni bir şey daha öğrenmesine sebep olur. Kadir’in Süsen’le olan arkadaşlığı, Melisa’ya hayal kırıklığı yaşatırken; Berk, bunu fırsata çevirmeye çalışır. Nebahat, Akif tarafından oyuna getirilince yaşadığı öfke dönülmez sonuçlar doğururken, Asiye’yi bekleyen felaket herkese büyük korku yaşatır.

Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle diziden 1 veya 2 gün sonra paylaşılmaktadır. Bunun dışında her hafta 3 yeni fragman yayınlanıyor. 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Melisa’nın itirafı Kadir’i büyük açmaza sokar. Melisa’nın Kadir’e hazırladığı sürpriz, Kadir’i Ömer’e karşı zor duruma düşürür. Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül’ün merhametsizliği Orhan’ı iyice çileden çıkarır. Suzan’dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşar ve durumu idare etmekte zorlanır. Suzan’ı oyalamaya çalışırken işler sarpa sarar ve Suzan artık gemileri yakmaya karar verir. Akif ve Nebahat karşı karşıya gelirler. Nebahat, Kadir’i ve kardeşlerini kullanarak öyle bir hamle yapar ki bütün gerçekler gün yüzüne çıkmak üzeredir.

Kardeşlerim oyuncuları

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getirecek.

Dizinin konusu

Yapımını NGM’nin, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği ve senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim, aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu yanlışı, varlığı ve yokluğu anlatıyor.

Celil Nalçakan (Akif Atakul) kimdir?

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve elektrik teknisyeni babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesinde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı.

Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı) kimdir?

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir’de doğmuştur. Çocuk yaşta model olmaya karar verince İzmir‘den İstanbul’a taşınmıştır. 2003 senesinde Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır. İstanbul Beşiktaş Bebek’te “Second Chance” isimli vintage butik sahibidir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürmektedir, Türkiye’nin en iyi birkaç modelinden birisidir. Ayrıca Ahu Yağtu oyunculuk dışiında stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır.

Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı