AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kardeşlerim 9. Bölüm FRAGMANI izle - ATV Kardeşlerim Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 10 Nis 2021 - 16:44 / Son Güncelleme : 10 Nis 2021 - 17:08

Kardeşlerim dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde ne olacak? Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı, özeti ve detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Kardeşlerim 9. Bölüm FRAGMANI izle - ATV Kardeşlerim Yeni Bölüm

Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı izle. Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Doruk'un babası Akif, feci bir trafik kazası geçirmişti. Nebahat Akif'i köşeye sıkıştırmaya kalkarken; Akif'de Nebahat'e karşı strateji geliştiriyordu. Diğer yandan Doruk ve Asiye düetini bu bölümde de göreceğiz. Bu nedenle dizinin hayranları internette Kardeşlerim 9. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. İşte, yeni bölüme dair detaylar.

Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 9. bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle diziden 1 veya 2 gün sonra paylaşılmaktadır. Bunun dışında her hafta 3 yeni fragman yayınlanıyor. 

Kardeşlerim Yeni Bölüm Özeti

Kenan’ın ölümü tüm dengeleri değiştirirken Suzan, Akif ve Nebahat cephesinde sular durulmaz. Çocuklar yaşadığı felaketten sonra yaşamlarını düzene sokmak için var gücüyle çalışırken, Orhan’ın sunduğu teklif Kadir’le Ömer’i umutlandırır. Kadir’in Süsen’le olan arkadaşlığının iç yüzünü öğrenen Melisa, Kadir’le yüzleşmek ister. Şengül’ün Nebahat’ten alacağı paranın hayaliyle girdiği borçlar, Orhan’la arasının açılmasına sebep olur. Berk’in Aybike’yi zora sokan planı ise beklenmedik olaylara yol açar.

Kardeşlerim Yeni Bölüm Fragmanı

 

Kardeşlerim oyuncuları

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getirecek.

Dizinin konusu

Yapımını NGM’nin, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği ve senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim, aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu yanlışı, varlığı ve yokluğu anlatıyor.

Celil Nalçakan (Akif Atakul) kimdir?

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve elektrik teknisyeni babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesinde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı.
 

Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı) kimdir?

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir’de doğmuştur. Çocuk yaşta model olmaya karar verince İzmir‘den İstanbul’a taşınmıştır. 2003 senesinde Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır. İstanbul Beşiktaş Bebek’te “Second Chance” isimli vintage butik sahibidir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürmektedir, Türkiye’nin en iyi birkaç modelinden birisidir. Ayrıca Ahu Yağtu oyunculuk dışiında stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır.