Karşıyaka Onursal Başkanı Selçuk Yaşar Hayatını Kaybetti!

Akın Ungan
11.02.2023 - 22:10 | Son Güncellenme: 11.02.2023 - 23:02

Son dakika | Karşıyaka Spor Kulübü'ne yıllardır finansal destek sağlayan Onursal Başkan Selçuk Yaşar hayatını kaybetti. Kulüp, acı haberi duyurdu. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

TFF 3. Lig ekiplerinden Karşıyaka, acı haberi duyurdu. Karşıyaka Onursal Başkanı Selçuk Yaşar hayatını kaybetti. Yasta olan camia, yaptığı açıklamaya "Babamızı kaybettik" notuyla başladı.

"Babamızı kaybettik... Başımız sağ olsun"

Kulüpten yapılan açıklamada "Babamızı kaybettik... Başımız sağ olsun. Karşıyaka Spor Kulübü'nün en büyük destekçisi, Kulübümüzün varlığı adına yıllardır süregelen anlamlı katkılarını esirgemeyen Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar'ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız" denildi.

"Üzüntümüz büyüktür"

Açıklamanın devamında ise "Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar'a Allah'tan rahmet; ailesine, Yaşar Holding'e, camiamıza ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Üzüntümüz büyüktür" ifadeleri yer aldı.

İlgini Çekebilir
Hatayspor Onursal Başkanı Savaş'tan infial yaratan açıklama
Habere Git

Türk spor tarihinin en uzun sponsorluk desteğini verdi

Yaşar Ailesi, yıllardır Karşıyaka'ya sağladığı finansal kaynak ve Pınar markasıyla Türk spor tarihinin en uzun sponsorluk desteğini verdi. 98 yaşında hayata veda eden Selçuk Yaşar, hayatının 65 yılı boyunca Karşıyaka Spor Kulübü'ne gerek yönetici gerekse sponsor olarak büyük destek verdi.

"Alsancak'tan taşınmamın nedeni Atatürk'ün Karşıyaka sevgisiydi"

2010 yılında Karşıyaka Belediyesi tarafından semte heykeli dikilen Selçuk Yaşar, açılış töreninde "Alsancak'tan Karşıyaka'ya taşındım. Bunun nedenlerinden biri Atatürk'ün Karşıyaka sevgisiydi. Karşıyaka benim için çok önemli bir yer" diye konuşmuştu.

Karşıyaka'nın acısını Göztepe paylaştı

TFF 1. Lig'de mücadele eden Göztepe, ezeli rakibi Karşıyaka'nın acısını paylaştı. Göztepe, "Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Selçuk Yaşar'ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve Karşıyaka Spor Kulübü camiasına başsağlığı dileriz" dedi.

İlgini Çekebilir
Karar çıktı! Ligden çekilenlerin rakiplerine 3 puan
Habere Git

TFF'den taziye

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Karşıyaka'ya taziye mesajı yayınladı. Açıklamada, "Karşıyaka Spor Kulübü Onursal Başkanı Selçuk Yaşar'ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Selçuk Yaşar'a Allah'tan rahmet; kederli ailesi, yakınları ve Karşıyaka Spor Kulübü camiasına başsağlığı dileriz" denildi.

Açıklamanın sonunda ise "Merhum Selçuk Yaşar'a Allah'tan rahmet; kederli ailesi, yakınları ve Karşıyaka Spor Kulübü camiasına başsağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler