AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe-Kayserispor Maçı Sonrası Hikmet Karaman'dan Kasket Açıklaması

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 09 Şub 2022 - 00:10 / Son Güncelleme : 09 Şub 2022 - 00:20

Süper Lig'de 'kasket' modası yayılıyor. Abdullah Avcı'dan sonra Hikmet Karaman'ın da maçlara kasketle çıkması merak konusu oldu. Karaman 'kasket' sorusunu yanıtladı.

AJANSSPOR HABER

Bu sezon Süper Lig'e damga vuran Trabzonspor'un teknik direktörü Abdullah Avcı'dan sonra Yukatel Kayserispor hocası Hikmet Karaman da son zamanlarda maçlara kasketle çıkıyor.

İlk olarak Abdullah Avcı taktı

Kasket modasını Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı başlattı. Avcı, birçok maça kasketle çıktı. Abdullah Avcı'nın neden kasket kullandığı futbolseverler arasında tartışılmaya başlandı.

Abdullah Avcı'dan Ahmet Suat Özyazıcı'ya saygı

Avcı, maçlarda neden kasket taktığını şöyle anlattı: "Ahmet Suat Özyazıcı'nın kupalı ve kasketli fotoğrafı vardı. Benim de başımda kasketim var. Nasıl iz bıraktığın, neler yaptığın önemli. Kupa alıp saygı görüyorsam bu da çok önemli."

Kasketli Hikmet Karaman

Fenerbahçe maçı öncesi ve sonrası yaptığı basın açıklamalarına Hikmet Karaman da kasketle çıktı. Son saniye golüyle 1-0 kazanılan maçın ardından Hikmet Karaman'ın bir uğur deneyip, denemediği merak edildi.

Hikmet Karaman: "Kafamda saç yok, üşüyoruz takıyoruz!"

Yayıncı kuruluşta açıklamalarda bulunan Hikmet Karaman'a neden kasket taktığı soruldu. Karaman şu yanıtı verdi: "Abdullah Avcı'nın taktığı kasketle arasında stil farkı var. Kafamızda saç yok. Üşüyor. Takıyoruz. İyi oluyor diye düşünüyorum. Umarım siz de öyle düşünüyorsunuzdur."