Kastamonu Belediyespor, Şampiyonlar Ligi'nde Rapid Bükreş'e 33-26 Yenildi

25.09.2022 - 17:30 | Son Güncellenme: 25.09.2022 - 19:01

Hentbol EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu üçüncü maçında Kastamonu Belediyespor, Rumen ekibi Rapid Bükreş'e sahasında mağlup oldu. İşte detaylar.

Hentbol EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu üçüncü maçında Kastamonu Belediyespor, Romanya'nın Rapid Bükreş takımına sahasında 26-33 mağlup oldu.

Merkez Spor Salonu'nda oynanan müsabakanın ilk yarısı 15-12 Rapid Bükreş'in üstünlüğüyle sona erdi.

3 maçı da kaybetti

Kastamonu Belediyespor gruptaki 3. karşılaşmasını da kaybetti.

İlgini Çekebilir
Transfer sürecini anlattı! "Birçok takımla görüştüğüm söylendi"
Habere Git

"İlk yarının sonuna doğru kaçırdığımız şanslar maçı değiştirdi"

entbol EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Romanya'nın Rapid Bükreş takımına sahasında 26-33 yenilen Kastamonu Belediyespor'un antrenörü Claus Mogensen, yakaladıkları fırsatları değerlendiremediklerini söyledi.

Claus Mogensen, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, maça iyi başladıklarını söyledi.

Maç içerisinde bir çok fırsatı kaçırdıklarını anlatan Mogensen, "İlk yarının sonuna doğru kaçırdığımız şanslar maçı değiştirdi. İkinci yarıda yaklaştık. İkinci yarının sonunda aldığımız çok fazla 2 dakika cezalarıyla beraber sonuç bu şekilde." dedi.

Rapid Bükreş antrenörü Carlos Viver ise maça iyi başlamadıklarını ancak daha sonra adım adım ilerlediklerini anlatarak, "Kastamonu iyi bir takım. İyi durumda oyuncuları var. Defansta çok iyi değildik. Yoğun bir hafta geçirdik takımı biraz yorgun gördüm." diye konuştu.

Senin için hazırladığımız haberler