Kayserispor, Kana'dan özür bekliyor

22.11.2018 - 15:05 | Son Güncellenme: 22.11.2018 - 15:05

Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Kana Biyik’in Alanyaspor maçı öncesinde affedilmediğini söyledi.

Disiplinsiz tavırlarından ötürü kadro dışı bırakılan Jean Armel Kana Biyik’in affedildiği yönündeki haberlerin doğru olmadığı açıklandı. Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Ankaragücü maçı sonrasında kadro dışı bırakılan ve 40 bin Euro para cezası verilen Jean Armel kana Biyik’in affedilmediğini, Kamerun'un milli takım kampında bulunan siyahi futbolcunun henüz Kayseri’ye dahi gelmediğini söyledi.

'Özür dilemesi gerekiyor'

Orhan Taşçı, "Kana Biyik’i affetmedik. Kendisi ile görüşmedik bile. Ama Kana’nın gerek yönetimden, gerek teknik heyet ve takım arkadaşlarından ve hepsinden önemlisi taraftardan özür dilemesi gerekir. Kana Biyik’in bugün Kayseri’de olması ve alt yapı antrenörü eşliğinde idmana çıkması gerekiyor" dedi.

Brezilya'ya karşı 90 dakika oynadı

Jean Armel Kana Biyik, Ankara’da oynanan Ankaragücü maçında kırmızı kart görmüş ve Galatasaray maçı öncesi idmanı yarıda bırakarak çıkmıştı. Bunun üzerine teknik heyetin raporu ile süresiz kadro dışı bırakılmış ve 40 Bin Euro para cezası almıştı. Tecrübeli oyuncu, 20 Kasım Salı günü Kamerun Milli Takımı formasıyla hazırlık maçında Brezilya'ya karşı 90 dakika görev almıştı. 

Rus daması
3.9
Senin için hazırladığımız haberler