AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması!

İlk Yayınlanma : 10 May 2017 - 20:29 / Son Güncelleme : 10 May 2017 - 20:29

AJANSSPOR ÖZEL- Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Başkan Bedir'in röportajından satırbaşları şu şekilde:

'39-40 puanla ligi bitireceğimizi düşünüyorum'

"Kağıt üzerinde fikstürümüz rakiplerimize göre iyi durumda fakat burada önemli olan bizim neler yapacağımız. Son 4 haftada puanlar kazanacağımızı ve 39-40 puanla ligi bitireceğimizi düşünüyorum"

'Lawal konusunda önemli olan Osmanlıspor ve Lawal'ın tercihi'

"Şu anda gelecek sezonla ilgili hiçbir planımız yok. Lawal iyi bir futbolcu, Trabzonspor maçında kalitesini gösterdi. Lawal kendisine başka takımınlardan teklif gelirse önceliğinin biz de olduğunu söyledi. Lawal konusunda önemli olan Osmanlıspor ve Lawal'ın tercihi"

'Deniz Türüç'e gelen teklif yok!'

 "Trabzonspor ve başka takımlardan ne bana, ne Deniz Türüç'e ne de menajerine gelen hiçbir teklif yok. Bu gibi durumlarda yazılır çizilir, birileri tarafından oyuncular ve kulüpler ön plana çıkarılır. Oyuncularımıza teklif gelmesi bizi gururlandırır. Bizim şu anda amacımız son 4 maçımızı en iyi şekilde sonuçlandırmak. Trabzon Karadeniz'in güzel şehri, ülke futboluna damga vurmuş bir şehir. Trabzonspor'un mevcut yönetimine teşekkür ediyorum. Bizi ve taraftarlarımızı çok güzel şekilde ağırladılar"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.