AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kefaret 20. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 19:22 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 19:27

Kefaret 20. bölüm izle. Kefaret 20. bölüm yayınlandı mı? Bu yıl ilk sezonu yayınlanan Kefaret dizisi, Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın oyunculuğuyla binlerce yeni takipçi edindi. Her pazar günü yeni bölümü çıkan dizinin, bu haftaki konusu, oyuncuları ve senaryosu merak ediliyor. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internette Kefaret yeni bölüm izle, Kefaret canlı izle, Fox TV canlı yayın, Kefaret son bölüm izle gibi araştırmalara yöneldi. Peki, Kefaret 20. bölüm nasıl izlenir?

Kefaret 20. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

Kefaret 20. bölüm izle. Her pazar günü yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkan Kefaret dizisinin bugün 20. bölümü yayınlanacak. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internetten Kefaret son bölüm izle, Kefaret canlı yayın izle, Kefaret 20. bölüm izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Kefaret 20. bölüm nasıl izlenir? Yeni bölümde Zeynep hapishanede ölümle tehdit ediliyor. Hayati tehlike yaşıyor. İşte, Kefaret dizisine dair tüm merak edilenler...

Kefaret 20. bölüm özeti

Sinan hapishanede hayatta kalma mücadelesi veren Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu’nun teklifini kabul eder. Fulya temize çıkıp evine dönerken Sinan hapishaneden kaçırdığı Arzu ile birlikte Zafer’i aramaya başlar. Kadir oğlunun kumarda kaybettiği paralar nedeniyle ölüm tehdidi alması üzerine üzüntüden hastanelik olur. Zafer adalete teslim edilirken Sinan sözünü tutar ve Arzu’nun kaçmasına göz yumar. Zeynep, Zafer’in suçunu itiraf etmesi ile özgürlüğüne kavuşurken Sinan, Arzu’yu kaçırarak suç işlediği için istifa eder. Zeynep hayatındaki bütün ağırlıklardan kurtulma niyetiyle döndüğü evinden ilk iş olarak Meltem’i kovarken Sinan da kaçan Arzu’nun peşine düşer.

Kefaret 20. bölüm fragmanı

 

Kefaret dizisinin oyuncuları

Zeynep Gökmen Çınarlı (Nurgül Yeşilçay)
Başkomiser Sinan Demir (Mert Fırat)
Ahmet Çınarlı (Yurdaer Okur)
Meltem Serez (Özge Özacar)
Nil Anıl (Ege Kökenli)
Arzu Kendir (Mine Kılıç)
Münevver Demir (Ayşegül Cengiz)
Ayşe Çandır (Ayşe Tunaboylu)
Alp Hasanoğlu (Hakan Yufkacıgil)
Kadir Kınar (Yusuf Atala)

Nurgül Yeşilçay (Zeynep) kimdir?

Nurgül Yeşilçay 1976 yılında Afyonkarahisar'da doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2001'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında rol aldığı İkinci Bahar dizisindeki "Gülsüm" rolü ile tanındı. 2002 yılında yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı Asmalı Konak dizisinde "Bahar Karadağ" rolüyle ününü artırdı.

Aynı yıl Teoman'la beraber Mumya Firarda filminde oynadı. 2003 yılında Abdullah Oğuz'un yönettiği Asmalı Konak dizisinin devam filmi olan Asmalı Konak-Hayat'ta Özcan Deniz'le başrolü paylaştı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Eğreti Gelin filmindeki "Kostak Emine" rolü ile 2005 12. Adana Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü aldı. Aynı yıl Hande Ataizi ile Melekler Adası dizisinde rol aldı. Aynı dizide rol alan Cem Özer ile 26 Ekim 2004'te evlendi. Hamileliğinin son ayında Melekler Adası dizisinden ayrıldı. 22 Mayıs 2005'te oğlu Osman Nejat'ı dünyaya getirdi.

Kefaret 20. bölüm 2. fragmanı