AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kefaret Dizisi 9. bölüm fragman izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 10 Oca 2021 - 18:27 / Son Güncelleme : 10 Oca 2021 - 22:41

Kefaret dizisi 9. bölüm fragmanı izleyin... Kefaret yeni bölüm fragmanı izleyin. Dizinin fragmanı ise 9. bölüm fragmanı Youtube üzerinden araştırılmaya devam ediliyor. Dizinin izleyicileri dizi bölümlerinden hemen sonra 9. bölüm fragmanı izlemek için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Kefaret 9. bölüm 1. fragman izle, Youtube Kefaret 9. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar devam ediyor. Kefaret 9. bölüm fragmanı izle gibi aramalar da geliyor. Kefaret 9. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor..

Kefaret Dizisi 9. bölüm fragman izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

VİDEO FRAGMAN İZLE | TÖVBELER OLSUN DİZİSİNİN GEÇMİŞ BÖLÜMDE NELER OLDUĞU VE YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TÜM VİDEO VE DETAYLARI HABERİMİZE EKLENDİK. BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLDU VE YENİ BÖLÜMÜ NASIL İZLERİM? TÜM DETAYLARI  HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Dizinin konusu nedir?

İşinde başarılı ancak fazlasıyla pinti olan mücevher imalatçısı ve aynı zamanda Horanta Holding’in yöneticisi Namzet Horanta’nın, pinti bir kişilikten cömertliğe dönecek olan hikayesini konu almaktadır. Bu değişim sırasında, “hatme çiçeğim” diye seslendiği karısı Latife ve oğulları Sinan ve Buğra’yı da etkilediğini fark eder.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Güven Kıraç - Namzet Horanta
İpek Tuzcuoğlu - Latife Horanta
Erkan Can - Osman Necipli
Çiçek Dilligil - Hülya Necipli
Merve Erdoğan - Cemre Horanta
Mert Carim - Sinan Horanta
Naz Çağla Irmak - Aylin Necipli
Seda Türkmen - Nazmiye Horanta
Sercan Badur - Buğra Horanta
Ünal Silver - Fuat Peştemalci

Son Bölümde neler oldu?

Ahmet, Arzu’yu tedavi ederken karşılaştığı Cansu’nun kendi kızı olabileceğinden kuşkulanmaya başlar. Meltem, Ahmet’in evlenir evlenmez kendisini başından atmasının faturasını Zeynep’e keser ve aralarında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Sinan, Arzu ve Mehmet’in Cansu konusunda yalan söylediklerini ve Cansu’nun gerçekten Zeynep’in kızı olduğunu bilmekte ancak bunu Zeynep’e nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Diğer yandan Sabri’nin Elif’i kaçırdığını itiraf ederek kızını ve büyük bir serveti Zeynep’e bıraktığı haberi basına düşer. Bu haberin Ahmet tarafından öğrenilmesinin sonuçları Zeynep için çok ağır olacaktır.