AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kefaret Dizisi 9. bölüm izle | Yeni bölümde neler oluyor?

İlk Yayınlanma : 17 Oca 2021 - 17:31 / Son Güncelleme : 17 Oca 2021 - 17:37

Kefaret Dizisi 9. bölüm izleyin... Kefaret dizisi yeni bölüm izleyin... Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Kefaret Dizisi 9. bölüm izle, Youtube Kefaret Dizisi 9. bölüm izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Kefaret dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, son bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...

Kefaret Dizisi 9. bölüm izle | Yeni bölümde neler oluyor?

VİDEO BÖLÜM İZLE | KEFARET DİZİSİNİN GEÇMİŞ BÖLÜMDE NELER OLDUĞU VE YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TÜM VİDEO VE DETAYLARI HABERİMİZE EKLENDİK. BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLDU VE YENİ BÖLÜMÜ NASIL İZLERİM? TÜM DETAYLARI  HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Son Bölümde neler oldu?

Ahmet, Arzu’yu tedavi ederken karşılaştığı Cansu’nun kendi kızı olabileceğinden kuşkulanmaya başlar. Meltem, Ahmet’in evlenir evlenmez kendisini başından atmasının faturasını Zeynep’e keser ve aralarında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Sinan, Arzu ve Mehmet’in Cansu konusunda yalan söylediklerini ve Cansu’nun gerçekten Zeynep’in kızı olduğunu bilmekte ancak bunu Zeynep’e nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Diğer yandan Sabri’nin Elif’i kaçırdığını itiraf ederek kızını ve büyük bir serveti Zeynep’e bıraktığı haberi basına düşer. Bu haberin Ahmet tarafından öğrenilmesinin sonuçları Zeynep için çok ağır olacaktır.
 

Yeni bölümde neler olacak.?

Zeynep, Ahmet’e neden Elif’in bulunduğu haberini gizlediğini anlatırken Meltem de yaptıklarının ortaya çıkması korkusu ile zor anlar yaşamaktadır. Arzu abisinin kirli geçmişinin kalıntılarından kurtulmaya uğraşırken Sinan, Cansu’nun Zeynep’in gerçek kızı olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Zeynep bir yanlış anlama sonucu kopma noktasına geldiği Sinan’la yüzleşirken birbirlerine gerçek duygularını açma fırsatı bulurlar. Ahmet, Elif’le ayrı geçen yıllarının açığını kapatmaya kararlıdır ve Zeynep’in bütün itirazlarına rağmen çiftliğe yerleşir. Meltem bu birlikteliği ne olursa olsun engellemeye kararlıdır ve çok riskli bir adım atar.

KEFARET DİZİSİ KONUSU NEDİR, HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Zülfi Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanan Kefaret dizisi, yakında FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizinin yönetmenliğini Mesude Erarslan yapıyor. Senaristliğini ise Mahinur Ergün üstlenecek.
 

Zeynep, 5 yıldır aradığı kızını hiç beklemediği bir anda karşısında bulmanın şokunu yaşarken, Ahmet’in dağılmış ailesini bir araya getirme çabaları Meltem’in verdiği büyük bir haberle suya düşer. Ölüm döşeğinde olan Sabri suçunu itiraf eder ancak Sude’nin ruh sağlığı için birkaç yıl daha kaçırıldığını asla bilmemesi gerekmektedir. Sabri, arkasında dudak uçuklatan bir servet ve kimsesiz bir çocuk bırakırken, Sinan ve Zeynep, Sude’ye durumu nasıl açıklayacaklarını bilemez haldedir. Sinan’ı ise çok daha büyük bir sorun beklemektedir. 

Kefaret dizisinin tanıtımında; daha önce masalsı bir hayata sahip olan ancak bir anda aldığı nefes dışında her şeyini kaybeden Zeynep’in (Nurgül Yeşilçay) hikayesi gözler önüne seriliyor. Tanıtımda ayrıca Sinan Komiser (Mert Fırat) ve Ahmet’in (Yurdaer Okur) ormanda yaptıkları arama sonucunda neler yaşanacağı merak konusu oldu.

KEFARET DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un paylaştığı dizide Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

KEFARET YENİ BÖLÜMÜ NASIL İZLERİM?

Kefaret dizisi 20.00'da FOX TV'de ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü internete düştüğü zaman haberimiz güncellecektir.