Kenan Özer'den flaş Gökhan Gönül açıklaması!

8 Şubat 2020 22:14- Son Güncelleme - 9 Şubat 2020 00:18
Google news abonelik
Kenan Özer'den flaş Gökhan Gönül açıklaması!

Süper Lig'in 21. hafta mücadelesinde Beşiktaş, sahasında Gaziantep FK'yı 3-0 mağlup etti. Maçın ardından Gaziantep FK futbolcusu Kenan Özer değerlendirmelerde bulundu.

Özer'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Gökhan'a git gerçeği söyle...

Beşiktaş deplasmanından 3-0’lık yenilgiyle ayrılan Gaziantep FK’da tecrübeli oyuncu Kenan Özer maçın ardından açıklamada bulundu. Beşiktaş’ın 3 golle kazandığını ifade ederek sözlerine başlayan Özer, “Güzel bir galibiyet aldılar. Ama maçtan sonra biraz üzüldüm. Futbol adına üzüldüm. Çünkü son penaltı pozisyonu var, Gökhan Gönül ile birlikte. Gökhan’ın bir müdahalesi var. Hakem kendimi yere attım diye bana direkt sarı kart verdi. Pozisyondan sonra Gökhan’a; ’ 'Git, gerçeği söyle, senin de çoluğun çocuğun var, benim de' dedim. O da döndü sağ olsun; ‘Hocam, Kenan’a benim bir müdahalem var. Kenan kendini yere atmadı, penaltı’ dedi.

 "Allah’a havale ediyorum. Alper Ulusoy mudur, nedir"

Hadi bana inanmadın, Gökhan’a inanmadın, VAR, var kardeşim. Bu VAR, neden var? Yok mu, ya da bize mi yok. Her pozisyonda gittin, 10 dakika pozisyonu izledin. Beşiktaş kazandı eyvallah, hak etti kazandı. Ona bir şey demiyoruz ki. Ama benim 3 sarı kartım var o yüzden dokundu bana. Zaten maç 2-0, bitmiş gitmiş. Versen ne olur, vermesen ne olur. Pozisyon penaltı, onu vermedin sarı kart bari verme. Git VAR’a bak. Niye bakmıyorsun kardeşim. Nedir bu? Bu adaletsizliğe anlam veremiyorum. Söyleyecek bir şey yok. Allah’a havale ediyorum. Alper Ulusoy mudur, nedir, Yapacak bir şey yok. Kaybettik, Beşiktaş’ı tebrik ediyorum. Zirve adına güzel bir galibiyet aldılar. Ama böyle şeyler bizi üzüyor. Bizim de ailemiz, çoluğumuz çocuğumuz var. Yoktan yere haftaya cezalı olacağız. O da olur, futbolcular cezalı olur. Ama bu kadar açık, net olmaz. 1 saniye bak. VAR’a baksan göreceksin zaten. Ama yapacak bir şey yok. Beşiktaş’ı tekrar tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gökhan Gönül: “Ben VAR’a bakılsın dedim”

Penaltı kurtardı sonra... İşte ayarsız kaleci!