AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'dan Kerem Aktürkoğlu Açıklama Yaptı

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 21 May 2022 - 13:09 / Son Güncelleme : 21 May 2022 - 13:17

Galatasaray'ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu, sosyal medya hesabından taraftara seslendi. Kerem, kötü geçen sezonun değerlendirmesini yaptı. İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

Spor Toto Süper Lig'de bu sezon şampiyonluktan uzak kalan ve sezon sonuna gelindiğinde puan cetvelinin 10. sırasında bulunan Galatasaray'da genç yıldız Kerem Aktürkoğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Taraftardan özür dileyen Kerem Aktürkoğlu, kötü geçen sezonun değerlendirmesini yaptı.

İşte Kerem Aktürkoğlu'nun paylaşımı

Kerem Aktürkoğlu'nun yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı: "Sevgili Galatasaray Ailem, sizleri kimi zaman sevindirdiğimiz ama bir çok zaman da üzdüğümüz bir sezonu geride bıraktık. Çalışıp, çabaladığımız ama hedeflerimizin uzağında kaldığımız bir sezon oldu. Her şeye rağmen inanılmaz desteğinizi hissetmediğim hiç bir an olmadı."

"Unutulmaz olacak"

"Bir futbolcu için Galatasaray forması altında geçen her sezon unutulmazdır. Bu yüzden bu forma ile geçirdiğim her an benim için unutulmaz olacak. Her şey için teşekkürler."

Kerem Aktürkoğlu'nun bu sezonki istatistikleri

Bu sezon Galatasaray forması ile 51 karşılaşmada görev alan Kerem Aktürkoğlu, 13 kez rakip fileleri havalandırmayı başardı. 23 yaşındaki kanat oyuncusu, 12 defa da takım arkadaşlarına gol pası verdi.