AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu'ndan plansız Domenec Torrent röportajı

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 20 Nis 2022 - 09:09 / Son Güncelleme : 20 Nis 2022 - 09:13

Galatasaray'da, Yeni Malatyaspor maçında Kerem Aktürkoğlu, kenara gelirken Torrent ile yaşadığı diyaloğun yanlış yorumlanması üzerine flaş bir hamle yaptı. İşte detaylar...

Yeni Malatya maçında 84. dakikada kenara alınırken, Teknik Direktör Domenec Torrent’e tavır yapar gibi kulübeye yönelen Kerem Aktürkoğlu’nun, yanlış anlaşıldığını hissettiği için konuşma ihtiyacı duyduğu öğrenildi.

Kerem'den planda olmayan röportaj

Fanatik'te yer alan habere göre; Hocasına saygısızlık yaptığıyla ilgili yorum ve paylaşımlar üzerine, planda olmamasına rağmen Kerem’in yayıncı kuruluşa röportaj verdiği belirtildi.

"Ben büyüklerime terbiyesizlik yapmam"

“Ailemden terbiye aldım. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Aramız oldukça iyi” diyerek hocasına haksızlık yapılmamasını isteyen sarı-kırmızılı futbolcunun, “ Fenerbahçe maçına ve bu karşılaşmaya sakat çıktım, tam iyileşmedim. Hocaya 70 dakika oynayabileceğimi söyledim. Şut çekmemem lazım. Ayağımı sordu, ‘Ağrım olmadı ama o pozisyonda şut çekmem lazım’ dedim. Ben büyüklerime terbiyesizlik yapmam” bu sözlerle yanlış anlaşılmanın önüne geçmek istediği dile getirildi.

Torrent ise genç futbulcunun hareketiyle ilgili olarak, “Las Vegas’ta olduğu gibi, saha içerisinde olan, saha içerisinde kalır. Arada böyle şeyler oluyor, futbolun parçası. ‘Sakin ol, çok iyi oynadın, aklında bu kalsın’ dedim” diyerek konuyu noktalamıştı.