"Keşke 3-0 yenilseydik de saldırı olmasaydı"

11.12.2016 10:04 - Son Güncelleme -
"Keşke 3-0 yenilseydik de saldırı olmasaydı"

Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Ulus, İstanbul’da Vodafone Arena yakınlarında gerçekleştirilen iki ayrı terör saldırısına ilişkin, "Keşke dün akşamki maçta 3-0 yenilseydik de böyle bir saldırı yaşanmasaydı." dedi.

Ulus, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çok kötü bir gece geçirdiklerini ancak Türkiye üzerinde kirli emelleri olanların, bunu hiçbir zaman başaramayacağını, aralarında husumet olmasına karşın saldırı sonrası iki takım taraftarlarının paylaştığı birlik ve beraberlik mesajlarının da bunun en önemli göstergesi olduğunu söyledi.

Bu olayın hiçbir zaman unutulmayacağının altını çizen Ulus, "Daha önce çok kez karşı karşıya gelen iki takım birbirini defalarca yendi. Maçlar biter ve her şey sahada kalır. Keşke dün akşamki maçta 3-0 yenilseydik de böyle bir saldırı yaşanmasaydı. Gün, birlik olma günüdür. Bu zorlu dönemden de bir olursak daha güçlü çıkarız." diye konuştu.

"Bu saldırı başta iki takım taraftarları olmak üzere tüm Türkiye’yi kenetlemiştir." diyen Ulus, 29 şehide Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk halkına sabır, yaralılara ise acil şifalar dileğinde bulunduklarını belirtti.

Göztepe Spor Kulübü 2018-19 Formalarını Çukur dizisi ile tanıttı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up