AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kevin-Prince Boateng 3. kez dünya evine girdi!

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 13 Haz 2022 - 14:43 / Son Güncelleme : 13 Haz 2022 - 14:51

Beşiktaş'ın eski yıldızı Kevin-Prince Boateng dün uzun süredir birliktelik yaşadığı Valentina Fradegrada ile dünya evine girdi. Yıldız futbolcunun düğünü aynı anda metaverse'de de yapıldı.

Daha önce iki evlilik yapan ve bu evliliklerden iki çocuğu bulunan Gana asıllı Alman yıldız Kevin-Prince Boateng, 3. kez evlilik mutluluğu yaşadı.

2007-2011 yılları arasında evli kaldığı Jennifer Michelle'den Jermaine-Prince isimli bir çocuğu olan Boateng, daha sonra ünlü model Melissa Satta ile evlenmişti. 2016 yılında evlendiği Satta'dan da Maddox Prince isimli bir çocuğu olan Boateng, 2020 yılında birlikteliğini sonlandırmıştı.

Boateng, Valentina Fradegrada ile dünya evine girdi

Milliyet'in haberine göre; Boateng yaklaşık 2 yıldır birliktelik yaşadığı model ve girişimci Valentina Fradegrada ile evlendi. Dün, İtalya'nın Toskana bölgesindeki Radicondoli köyünde yapılan düğünle evlenen çift hayatlarını birleştirdi.

Sosyal medyadan paylaşım yaptılar

Çiftin düğünü aynı zamanda sanal dünyada da yapıldı. Ünlü düğün organizatörü Enzo Miccio, Boateng - Fradegrada çiftinin düğününü aynı zamanda metaverse'de de düzenledi. Miccio, metaverse'deki düğünün fotoğraflarını da paylaştı.