Ajansspor.com yenilenen arayüzü ile test yayınına başlamıştır...

Kevin-Prince Boateng: "Bir günde üç araba aldım"

11.09.2019 13:33 - Son Güncelleme -
Kevin-Prince Boateng: "Bir günde üç araba aldım"

Kevin-Prince Boateng: "Bir günde üç araba aldım" İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Fiorentina forması giyen Kevin-Prince Boateng geçmişte yaşadığı günleri anlattı.

"Ben bir aptalım"

La Repubblica'ya konuşan Boateng, "Futbolu bir iş olarak görmedim. Ben bir aptalım. Yeteneğim vardı. Antrenmana en son ben giderdim ama ilk çıkan ben olurdum. Sürekli arkadaşlarımla dışarı çıkardım. Param vardı, kral gibi yaşadım. Hiç spor salonuna gitmedim." dedim.

"Bir günde üç araba aldım"

Tottenham günlerini değerlendiren Boateng, "Tottenham'dayken bir günde üç araba aldım: Lamborghini, Hummer ve Cadillac. Gençlere de şunu söyledim: 'Mutluluğu satın alamazsınız.' Oynamadım, ailemle ilgili problemlerim vardı ve kadro dışıydım." şeklinde konuştu.

Boateng, "Maddi şeylerle mutluluk arıyordum. Bir araba seni bir haftalığına mutlu eder. Üç hafta boyunca mutlu olmak için üç araba aldım." açıklamasını yaptı.

"Harika takımlar Chiesa ile ilgileniyordu"

Takım arkadaşı Chiesa hakkında konuşan Boateng, "Burada kalmaya karar verdi. O genç ve onu çok iyi anlıyorum. Harika takımlar onunla ilgileniyordu. Ama burada iyi işler yapmaya devam etmeli. Çok güçlü bir oyuncu ve Euro'da oynamak istiyor. Onu çok rahat görüyorum." ifadelerini kullandı.

"Irkçı olmadan önce cahiller"

İtalya'daki ırkçılık konusuna değinen Boateng, "Stadyum'larda yapılan ırkçı tezahüratlarda, büyükbabalarımızın kölesi oldukarını bize hatırlatmak  istiyorlar. Ancak bunları yapanlar ırkçı olmadan önce çok cahiller. Cehalet kaldırılmalı. Okulda bir saatlik eğitim almalılar. Çocuklara hepimizin
aynı olduğunu söylemeliyiz. Onlar bizim geleceğimiz" dedi.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

 

 

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Hindistan Süper Liginde oynanan bir karşılaşmada golü önlemek isteyen futbolcunun talihsiz anı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up