AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kıbrıs Zafere Doğru 21. bölüm fragmanı izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 24 Ara 2021 - 20:20 / Son Güncelleme : 27 Ara 2021 - 19:16

TRT'de ekranlara gelen Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 21. bölüm fragmanı izle, Kıbrıs Zafere Doğru fragman izle gibi aramalar artmaya başladı. İşte tüm detaylar...

TRT dizisi Kıbrıs Zafere Doğru ikinci sezonu bu akşam 20.00'da ekranlara geldi. Dizinin sona ermesi ve reklam atmasından sonra dizi sevenleri yeni sezonu tekrar izlemek ve diziyi kaçıranlar tekrar reklamsız izlemek için araştırmalar yapmaya başladılar. İşte Kıbrıs Zafere Doğru dizisi oyuncuları, konusu ve daha fazlası... Detaylar haberimizde yer alıyor...

Kıbrıs Zafere Doğru konusu nedir?


Kıbrıs Zafere Doğru (eski adıyla Bir Zamanlar Kıbrıs) konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs’a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT’nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır.
Kıbrıs’ın, Çanakkale Destanı olarak tarihe geçen “Erenköy Direnişi”nin ekranlara geleceği yeni sezonun ilk tanıtımında; üniversite öğrencilerinin ve Kıbrıslı mücahitlerin zor koşullar altında verdiği büyük mücadele ekrana geldi. Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük mücadelesini, tarihi olaylar çerçevesinde ekrana yansıtan “Kıbrıs Zafere Doğru” Türkiye’nin ilk hava harp şehidi Kahraman Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel’in yürekleri dağlayan tarihe geçiş hikayesini anlatacak.

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncuları ve Karakterleri


Ahmet Kural - Kemal Dereli
Serkan Çayoğlu - Bereli/Ankaralı
Pelin Karahan - İnci Dereli
Gülper Özdemir - Doktor Ayşe İnan
Devrim Saltoğlu - Rauf Denktaş
Tayanç Ayaydın - Nikos Sampson
Hasan Küçükçetin - Derviş
Miray Akay - Pembe Dereli
Deniz Baytaş - Sıtkiye Dereli
Ahmet Mark Somers - Salahi Dereli
Ömer Turan - Bekir
Nebil Sayın - Yeoryos Grivas
Emre Törün - III. Makarios
Hakan Güner - Dr. Fazıl Küçük
Yunus Destebaşı - Ahmet Çavuş
Bade Arazlı - Mine Dereli
Sümeyra Koç - Sandy
Rüzgar Irmakoğlu - Müge Dereli
Umut Avcı - Şöför Hamit
Demir Karahan - Efsane
Kemal Uçar - Cengiz Topel

KIBRIS ZAFERE DOĞRU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Rauf’un yakalanışı, herkesin aklına Cengiz Topel’i getirir. Şimdi hem Ankara’nın hem de Lefkoşa’daki herkesin ilk hedefi Rauf’u sağ salim alabilmektir. Ankaralı ise canını hiçe sayarak Samson ve ordusuna rağmen denizden Kıbrıs’a çıkmaya çalışmaktadır. Zifir ile Ankaralı tekrar buluşmaya çalışırken Rauf, kendisini öldürmeye çalışanlara kafa tutmaktadır.