Adıyaman'da Amatör Lig Maçında Kırmızı Kart, Kavga Çıkardı: 1 Yaralı

Akın Ungan
27.03.2022 - 17:22 | Son Güncellenme: 27.03.2022 - 17:26

Adıyaman’ın Besni ilçesinde Besni Akın Spor - İmamağa Spor maçında kırmızı kart gören futbolcular kavga etti. Olayda 1 kişi yaralandı, maç iptal oldu.

Adıyaman'da Amatör Lig Maçında Kırmızı Kart, Kavga Çıkardı: 1 Yaralı

Adıyaman’ın Besni ilçesinde oynanan Besni Akın Spor ile İmamağa Spor maçında kırmızı kart gören futbolcuların tartışması yeşil sahayı arenaya dönüştürdü. Tarafların tekme tokat birbirine girdiği olaylarda bir futbolcu yaralanırken maç ise iptal edildi.

Olay kırmızı kartla başladı

Edinilen bilgilere göre, Bölgesel Amatör Lig 3. bölge 16. hafta mücadelesinde Besni ilçe Stadyumu'nda Besni Akın Spor ile İmamağaspor arasında maçın 65. dakikasında yaşanan bir pozisyonun ardından maçın hakemi her iki takımdan birer oyuncuya kırmızı kart gösterdi.

Sözlü tartışma kavgaya dönüştü

Kartın ardından birbirlerine tepki gösteren oyuncular arasındaki sözlü tartışma, diğer takım arkadaşlarının da araya girmesi ile büyüdü. Her iki takım oyuncularının birbirine yumruk ve tekme ile saldırdığı kavgaya dönüşen olaylara polisler müdahale etti.

1 futbolcu yaralandı

Yaşanılan kavgada Besni Akın Spor oyuncusu Mahmut Terezeci, aldığı darbeler sonucu yaralandı. Yaralı futbolcu hastaneye kaldırılırken, 65. dakikada çıkan olaylardan dolayı maç iptal edildi.

Senin için hazırladığımız haberler