AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kırmızı Oda 27. bölüm izle | Kırmızı Oda dizisi yeni bölüm hd donmadan reklamsız izle

İlk Yayınlanma : 05 Mar 2021 - 12:57 / Son Güncelleme : 05 Mar 2021 - 13:03

Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Delikanlı Sadi'nin yürek burkan hikayesi ve Kumru'nun anlattıkları bu hafta da izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam edecek. Rating listesinin en güçlü adaylarından Kırmızı Oda adlı dizi yapımı, bugün yeni serüveni ile yayında olacak. Kırmızı Oda 27. bölüm izlemek için ne yapmalısınız? Kırmızı Oda hangi kanalda yayınlanıyor? Saat kaçta yayınlanıyor? İşte detaylar...

Kırmızı Oda 27. bölüm izle | Kırmızı Oda dizisi yeni bölüm hd donmadan reklamsız izle

Kırmızı Oda 27. bölümü ile bugün yayına girecek. Delikanlı Sadi, Kumru ve Nazlı'nın hikayeleri ile devam etmesi planlanan yeni bölümde neler olacak? Delikanlı Sadi'nin yürek burkan hikayesi, izleyiciyi hüzne boğacak. Kırmızı Oda Delikanlı Sadi kimdir? İşte detaylar...

Kırmızı Oda yeni bölümde ne oluyor?

27. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkan Kırmızı Oda'da bu hafta Kumru, Yavuz ile nasıl İstanbul'a yerleştiğini anlatmaktadır. Yavuz'a nasıl inandığını anlatan Kumru'nun hikayesi izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Hemen akabinde Nazlı'da eskiye dönük davranışlar keşfedilir. Doktor hanım, Haluk'la yeniden karşılaşan Nazlı'nın eski alışkanlıklarına döndüğünü fark eder.

Son olarak Delikanlı Sadi hikayesi izleyicinin karşısına çıkar. Erkan Petekkaya'nın hayat verdiği Sadi karakteri, sokağa nasıl düştüğünü, nasıl sokağın insanı olduğunu anlatır. "Bir günde yaşlandım hocam" diyen Sadi'nin hikayesi merak ediliyor.