AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kırmızı Oda 31. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TV8 YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 16:36 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 16:45

Kırmızı Oda 31. bölüm izle. Cuma günlerinin en çok izlenen dizilerinden Kırmızı Oda'nın yeni bölümü bugün yayınlanacak. Delikanlı Sadi'nin hikayesine devam ettiği yapımda yeni hastaların dertleri de kendilerine yer bulacak. Özellikle Nihal, kendini savunmaktan vazgeçip Doktor Hanıma işin aslını anlatmaya başlar. Nihal'in merak eden hikayesi ve hepsi bugün yayında. Peki, Kırmızı Oda 31. bölüm izle, Kırmızı Oda yeni bölüm izle yöntemleri neler?

Kırmızı Oda 31. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TV8 YouTube

Kırmızı Oda 31. bölüm izle. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, her hafta farklı insan hikayeleri ile öne çıkıyor. Bu hafta başarısız bir evlilik hayatı yaşayan Nihal ve Delikanlı Sadi'nin unutamadığı geçmişi işlenecek. İlk başta doktora açılamayan Nihal, zaman içinde gardını indirip konuşmaya başlamıştı. Sadi ise, hayatı boyunca unutamadığı; yüz kızartan anısını anlatacak. Bu nedenle Kırmızı Oda 31. bölüm izle, Kırmızı Oda yeni bölüm izle gibi aramalar yapılıyor. Peki, Kırmızı Oda 31. bölüm izle yöntemleri neler?

Kırmızı Oda 31. bölüm özeti

Nihal, gardını indirerek Doktor Hanım’a geçmişini açar. Zafer ise Nihal’le evliliklerinin sebebini anlatır. İlişkilerindeki ortak tek noktanın Nihal’in hastalığı olduğunu söyleyince, Doktor Hanım hastalığın sebebini Zafer’le paylaşır. Sadi, Abdullah’ın Mehmet ve Cemre ile kendisini zorla sokaklarda dilendirdiğini Doktor Hanım’a anlatır. Üçü birlikte kaçma planı yaparken başlarına gelen acı olay, Doktor Hanım’ı derinden etkiler.

Kırmızı Oda 31. bölüm fragmanı

 

Kırmızı Oda, "Sadi"

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Doktor Hanım, eşi Zafer’le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal’in zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım’ı şaşırtır. Recai, eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı’nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. 

Doktor Hanım da Recai’nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır. Diğer yandan Sadi’nin Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

Kırmızı Oda oyuncuları

Binnur Kaya - Doktor Hanım
Tülin Özen - Doktor Piraye
Burak Sevinç - Doktor Deniz
Meriç Aral - Doktor Ayşe

Yardımcı karakterler

Gülçin Kültür Şahin - Sekreter Tuna
Sezin Bozacı - Kafe Görevlisi Aynur
Baran Can Eraslan - Çaycı Hüseyin
Halit Özgür Sarı - Klinik Müdürü Murat (1-3)