AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı, TV8 Kırmızı Oda Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 09 Nis 2021 - 17:48 / Son Güncelleme : 09 Nis 2021 - 17:50

Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı izle. Kırmızı Oda'nın yeni bölümü az evvel sona erdi. Yeni bölümün sona ermesiyle birlikte, dizinin sıkı takipçileri yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı, TV8 Kırmızı Oda Yeni Bölüm

Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı izle. Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı izle. Kırmızı Oda'nın yeni bölümü az evvel sona erdi. Bölümün sona ermesiyle beraber dizinin sıkı takipçileri internette Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı izle, Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda dizisinin 33. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Televizyonun sevilen yapımlarından Kırmızı Oda'nın fragmanı genellikle son 2-3 gün kala yayınlanıyor. Kırmızı Oda'nın YouTube hesabından yayınlanan fragmanlar, 1 dakikayı bulmayacak derecede kısa olmakla beraber her hafta tek fragman yükleniyor. 

Kırmızı Oda Yeni Bölüm Özeti

Nihal, güzellik yarışmasına katılma kararı ile ailenin kurtarıcısı rolünü üstlendiğini ve aile üyelerinin kendisine nasıl umut bağladığını Doktor Hanım’la paylaşır. Zafer’in, babası Vahit hakkında anlattıkları Doktor Hanım’ı meraklandırır. Zafer, babasının kaldığı otelde yemeden içmeden kesildiğini öğrenince Doktor Hanım ile görüşmesini sağlar. Doktor Hanım, Vahit ile tanışır tanışmaz hastalığının ne olduğunu anlar ve tedavi olması için ikna etmeye çalışır.

Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı

 

Kırmızı Oda konusu nedir?

Kırmızı Oda, Onur Güvenatam'ın yapımcılığını ve Banu Kiremitçi'nin senaryosunu üstlendiği bir psikolojik drama dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan dizinin ilk bölümü 4 Eylül 2020 tarihinde TV8 ekranlarında gösterime girdi.

Kırmızı Oda dizisinde oyuncu kadrosu her bölüm değişse de; Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç tüm bölümlerde yer alan oyunculardır. Dizinin diğer oyuncusu olan Meriç Aral 22 bölüm dizide rol aldıktan sonra projeden ayrılmıştır. 

Kırmızı Oda konu işleyişi, oyunculuk ve dizi kahramanlarının psikolog ve psikiyatrlar olması yüzünden yoğunca tartışıldı. Dizi kişilerin travma, yas ve kişilik bozukluklarını konu aldığı için Netflix'te yayınlanan Bir Başkadır ve TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı ile karşılaştırıldı.