• Diğerleri

Klopp Van Dijk, Alexander-Arnold ve Wijnaldum'un sağlık durumu hakkında konuştu

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Liverpool'u çalıştıran Jürgen Klopp, Chelsea karşısında forma giyemeyen Van Dijk, Alexander-Arnold ve Wijnaldum'un sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı.
28 Eylül 2018 16:56- Son Güncelleme - 28 Eylül 2018 13:57
Klopp Van Dijk, Alexander-Arnold ve Wijnaldum'un sağlık durumu hakkında konuştu

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Liverpool'u çalıştıran Jürgen Klopp, Chelsea karşısında forma giyemeyen Van Dijk, Alexander-Arnold ve Wijnaldum'un sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı.

Klopp, "Trent biraz hastaydı ama dün takımla birlikte çalıştı ve iyi görünüyordu. Georginio Wijnaldum'un durumu ise o da iyi durumda görünüyor. Ancak, Southampton maçında kaburgasında sakatlanan Virgil van Dijk 'in durumu şu an tam olarak henüz belli değil. Virgil dünya çapında bir oyuncu, buna hiç şüphe yok ama böyle bir maçta bu böyle bir oyuncuyu kaçırırsanız bu hiçte adil olmaz. Chelsea maçında sahalara geri dönen Dejan Lovren'de iyi bir maç çıkardı. Uzun süre oynamamasına rağmen olağanüstü oynadı"dedi.

Eğer Virgil van Dijk uygunsa oynayabilir diyen Klopp, "Uygunsa oynayacaktır. Onun etkisi maçlarda büyük ama o olmadan da futbol oynayabiliriz" ifadelerini kullandı. 

11. Hafta / Arsenal - Wolverhampton: 1-1 (Özet)