Ali Koç ve Jorge Jesus'tan Futbolculara Tam Destek: "Yol Kazaları Olacaktır"

İsa Kethüda
14.11.2022 - 10:19 | Son Güncellenme: 14.11.2022 - 10:27

Süper Lig'in 14. haftasında Giresunspor'a sahasında 2-1 yenilen Fenerbahçe'de futbolculara Başkan Ali Koç ve Teknik Direktör Jorge Jesus'tan tam destek geldi.

Süper Lig'in 14. hafta mücadelesinde Giresunspor'a sahasında 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç ve teknik direktör Jorge Jesus, karşılaşma sonrası soyunma odasında üzgün olan futbolcularla bir konuşma yaptı ve moral verip sahip çıktı.

Jorge Jesus: "Futbolda bugünkü gibi şeyler yaşanabiliyor"

Skorer'de yer alan habere göre; ilk olarak teknik direktör Jorge Jesus söz aldı, “Futbolda bugünkü gibi şeyler yaşanabiliyor, siz bundan çok daha iyi olduğunuzu herkese gösterdiniz. 

"İyi dinlenin"

Arada iyi dinlenin, sonrasında çok çalışıp herkesi alıştırdığınız seviyede devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Cristiano Ronaldo son golünü Manchester United'a attı!
Habere Git

Ali Koç: "Hepinize çok teşekkür ediyorum"

Daha sonra tüm takıma seslenen Başkan Ali Koç, “Hepinize çok teşekkür ediyorum, bu ekip bu sezon bize büyük mutluluklar yaşattı, bundan sonra da yaşatmaya devam edecek. Ligde lideriz, Avrupa Liginde lider ve son 16’dayız. 

"Bugünkü gibi yol kazaları olacaktır"

Dünya Kupasına gidenlere başarılar diliyorum, herkes iyi dinlensin kısa sürede çok maç trafiği yaşadık. Mental olarak rahatlayın, ben bu takıma güveniyorum bugünkü gibi yol kazaları olacaktır” diye konuştu.

 Konuşmalar sonrası soyunma odasında herkes kenetlendi ve tüm takım birbirini alkışladı.

Senin için hazırladığımız haberler