AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kocaman'dan Ozan Tufan için şok rapor: 'Oğuz Kaan Güçtekin'in bile...'

İlk Yayınlanma : 05 Oca 2018 - 09:06 / Son Güncelleme : 05 Oca 2018 - 09:06

Fenerbahçe’de Ozan Tufan kamp kadrosuna alınmadı. Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın, “Oğuz Kağan dahil olmak üzere tüm orta saha oyuncularından geride” raporunu yazdığı genç yıldıza direkt aktarıldı.

Fenerbahçe’de Ozan Tufan, Antalya kampı kadrosuna dahil edilmedi. Uzun süredir forma bulamayan ve kadroya girmekte bile zorlanan genç futbolcuya bu karar sözlü olarak iletildi.

Alınan bu kararda Ozan’a saha içindeki yetersizliği gerekçe gösterildi. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın, “Oğuz Kağan dahil olmak üzere tüm orta saha oyuncularından geride” raporu verdiği, 22 yaşındaki orta sahaya bu ifadelerle aynen aktarıldı. Bu kararın disiplinle alakalı değil sportif gerekçelerle verildiği vurgulandı.

Ozan Tufan’a, sarı-lacivertli yetkililer kendisinin kadroda düşünülmediğini net şekilde belirtti. Tüm bu gelişmelerden sonra genç yıldızın takım arayışlarına başladığı ifade edildi.

Sarı-lacivertli yönetim, Aykut Kocaman’dan Ozan için aldığı kararı gözden geçirmesini istedi. Ancak tecrübeli teknik adam aldığı karardan dönmedi ve genç öğrencisini kadro dışı bıraktı. (Milliyet)