Köln - Fortuna Düsseldorf (Canlı Skor)

S Sport 2’den Köln Fortuna Düsseldorf maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. Bundesliga’nın 27. hafta maçında Köln, sahasında Fortuna Düsseldorf ile karşı karşıya. Taraftarlar ise Köln Fortuna Düsseldorf maçı canlı izlemek için S Sport 2 seyret ve Nesine.com Taraftarium24 Justin TV canlı maç izle araştırmaları yapıyor. Peki Köln Fortuna Düsseldorf maçı hangi kanalda? S Sport 2’den canlı izlenecek maçın detayları haberimizde!
24 Mayıs 2020 13:12- Son Güncelleme - 24 Mayıs 2020 13:15
Google news abonelik

S Sport 2’den Köln Fortuna Düsseldorf maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. Almanya Bundesliga’nın 27. hafta maçında Köln, Fortuna Düsseldorf ile karşı karşıya gelecek. Taraftarlar ise Köln Fortuna Düsseldorf maçı canlı izlemek için S Sport 2 seyret ve Nesine.com Taraftarium24 Justin TV canlı maç izle araştırmaları yapıyor. Peki Köln Fortuna Düsseldorf maçı hangi kanalda? Almanya’da koronavirüs sebebiyle ertelenen maçlar geçen hafta yeniden başladı! S Sport 2’den canlı izlenecek maçın detayları haberimizde!

Köln Fortuna Düsseldorf maçı maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

23 Mayıs Cumartesi Almanya Ligi Bundesliga’nın 27. haftasında oynanacak Köln Fortuna Düsseldorf maçı saat 19:00’da S Sport 2’den canlı izlenecek. Öte yandan, karşılaşmanın canlı anlatım ve simülasyonu ise haberimizde yer alacak.

S SPORT 2 CANLI İZLE