AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Konyaspor'dan Serkan Kırıntılı ve Fenerbahçe açıklaması!

İlk Yayınlanma : 25 Eki 2019 - 17:23 / Son Güncelleme : 25 Eki 2019 - 14:28

Konyaspor'dan Serkan Kırıntılı ve Fenerbahçe açıklaması!

İttifak Holding Konyaspor Kulübü İkinci Başkanı Selçuk Aksoy, Süper Lig’in 9.haftasında Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacakları maç öncesinde Radyospor’a özel açıklamalar yaptı. Haber Aktif programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Selçuk Aksoy’un açıklamaları şu şekilde:

Selçuk Aksoy: "Fenerbahçe maçından iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz"

Ligdeki çıkışımız devam ederken geçen hafta talihsizlik yaşadık. Serkan kırmızı kart gördü ve neredeyse 90 dakika 10 kişi mücadele ettik ve kaybettik. Çıkışımız devam etseydi Fenerbahçe maçına daha moralli gelecektik. Maalesef olmadı. Üst sıraları zorlamak yönünden isteğimiz sürüyor. Takımımız Fenerbahçe deplasmanda puan ya da puanlar için oynayacak. Futbol her türlü sonuca gebe. Emekler, taktiksel çalışmalar bir anda talihsiz bir duruma gidebiliyor. Amacımız İstanbul’dan iyi bir sonuçla dönmek.

Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe maçına bakış açısı nasıl?

Aykut Kocaman her zaman kazanmak için takımı hazırlıyor. Takım oyununu devam ettirmek için elinden geleni yapıyor. Emekler ve çalışmalar var. Onlar sahaya yansısın istiyoruz. Hocamızın bakış açısı da bu yönde.

Selçuk Aksoy: "Serkan için üretilen komplo teorilerine cevap bile vermek istemiyoruz"

Serkan Kırıntılı konusunda yapılan spekülasyonlara cevap bile vermek istemiyoruz. Sahalarda ender olan olaylardan biri yaşandı. Serkan için talihsiz bir andı. Taraftarlarımız da Serkan’ın yanında olduğunu belirtti. Biz de hafta içinde kendisine gerekli şeyleri söyledik. Komplo teorilerine cevap vermek istemiyoruz.

Selçuk Aksoy: "Ertuğrul kendisine verilen görevi layıkıyla yapacaktır"

Ertuğrul da tüm futbolcularımız da maça hazır. Kendisine verilen görevi layıkıyla yapacaktır. Bizim Hedefimiz belli. Her şey yolunda gider ve talihsizliklerle karşılaşmazsak ve takım oyununu sahaya yansıtırsak ilk 5 içinde olacağımıza şüphemiz yok.

Selçuk Aksoy: "Aykut Kocaman ve ekibine güveniyoruz"

Aykut Kocaman’ın ve ekibinin başarılı olacağına inancımız sonsuz. Daha önce de başardı. Sezon sonunda ümit ettiğimiz yerde olmayı hayal ediyoruz. Hocamıza güvenimiz tam.