Koronavirüs çağrısı yaptı, sonra partiye gitti!

İngiliz ekibi Aston Villa'da forma giyen Jack Grealish, koronavirüs çağrısı yaptı, sonrasında ise soluğu partide aldı. Parti dönüşü ise futbolcu kaza üstüne kaza yaptı. Yaşananlar pes artık dedirtti.
30 Mart 2020 15:21- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 15:26
Google news abonelik
Koronavirüs çağrısı yaptı, sonra partiye gitti!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Aston Villa'da forma giyen ve başarılı bir grafik çizen Jack Grealish bu kez saha dışındaki tavrıyla gündemde. Sosyal medya hesabından koronavirüs sebebiyle 'Evde Kal' çağrısı yaptı sonrasında ise soluğu eğlence mekânında aldı.Yaptıkları, pes artık dedirtti! İşte detaylar...

Jack Grealish, lüks bir dairede parti yaptılar

24 yaşındaki futbolcu, insanlara yaptığı çağrıdan kısa bir süre sonra bir ev partisi dönüşü arabasıyla kaza yaptı. Jack Grealish karantinaya rağmen geceyi eski takım arkadaşı Ross McCormack’in sahip olduğu lüks bir dairede parti yaptı, sonrasında olaylar patlak verdi.

3 araca çarptı, kaldırıma çıkarak durabildi

Sabaha karşı evden ayrılan Jack Grealish, West Midlands yakınlarında park halindeki 3 araca çarparak zarar verdi. Görgü tanıkları, lüks bir araçla otoparktan ayrılan ve 200 metre sonra da kaldırıma çıkan oyuncuyla ilgili durumu olanları paylaştı. Aston Villa'nın futbolcuya nasıl bir ceza vereceği ise merak konusu oldu. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Bu golle Ibrahimovic'e meydan okudu