Koronavirüse yakalanan yıldız konuştu!

NBA'de Utaj Jazz forması giyen yıldız basketbolcu Donovan Mitchell, Gobert'ten sonra koronavirüse yakalanan 2. basketbolcu olmuştu.
17 Mart 2020 23:01- Son Güncelleme - 17 Mart 2020 23:03
Google news abonelik

ABD basınına açıklamalarda bulunan Amerikan basketbolcu, “Hastalıkla ilgili hiçbir belirtiye sahip değilim. Eğer bu testlerde sonuçlar pozitif çıkmasaydı hastalığımın farkında olmadan sokaklarda dolaşabilirdim” şeklinde konuştu.

Kendisini hastalıklı gibi hissetmediğini belirten yıldız, “Bu virüsün en korkutucu yanı iyi görünmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve kiminle konuştuğunuzu bilememeniz” ifadelerini kullandı.

Şu an karantinada bulunan Mitchell “Kendimi 7 maçlık seride oynayabilecek kadar iyi hissediyorum. Boğazımda bir gariplik vardı ve şimdiye kadar hissetiğim en kötü 15 saniyeydi. Sonunda ağladım” dedi.

"Özür dilediği için mutluyum."

"Özür dilediği için mutluyum."

Gobert'in gündem olan basın toplantısından sonra soyunma odasında da aynı tavrı sergilediğini ve bunun için ona kızgın olduğunu söyleyen Mitchell, “Ona kızgındım ve sakinleşmem biraz zaman aldı. Daha sonrasında söylediklerini duydum ve özür dilediği için mutluyum.” şeklinde konuştu.

Zorla kendi kalesine attı! Yok böyle bir gol...