KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak ve alımlar ne zaman olacak?

KPSS ortaöğretime giren memur adayları sonuçların ne zaman açıklanacağına dair araştırmalar yapmaya başladılar. KPSS ortaöğretim ne zaman açıklanacak ve 2018 kpss alımı olacak mı diye araştırmalar yapıyorlar. Bazı kesimler ise alımlar 2020 KPSS ile mi olacak ve hangi alanlarda alımlar olacak gibi araştırmalara devam ediyorlar. KPSS ortaöğretim alımları ne zaman olacak ve KPSS ortaöğretim erken açıklanır mı? İşte tüm detaylar...
24 Kasım 2020 15:55- Son Güncelleme - 24 Kasım 2020 15:57
Google news abonelik

KPSS ortaöğretime giren memur adayları sonuçların ne zaman açıklanacağına dair araştırmalar yapmaya başladılar. KPSS ortaöğretim ne zaman açıklanacak ve 2018 kpss alımı olacak mı diye araştırmalar yapıyorlar. 

Bazı kesimler ise alımlar 2020 KPSS ile mi olacak ve hangi alanlarda alımlar olacak gibi araştırmalara devam ediyorlar. KPSS ortaöğretim alımları ne zaman olacak ve KPSS ortaöğretim erken açıklanır mı? İşte tüm detaylar...

2020 KPSS ORTAÖĞRETİM NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS sonuçları, ÖSYM tarafından 24 Aralık açıklanacak.

Sonuçlar açıklandığı an ÖSYM’nin sonuç açıklama platformu olan https://sonuc.osym.gov.tr/ adresinden öğrenilebilir durumda olacak. 

Sınav sonucunu öğrenebilmek için T.C. Kimlik Numaranız ile size özel belirlenen ÖSYM Aday Şifrenizi sisteme girmeniz yeterli olacaktır.