• Diğerleri

Krasic, Fenerbahçe dönemini anlattı! Flaş itiraf...

Bir dönem Fenerbahçe'ye büyük ümitlerle transfer edilen Milos Krasic, sarı-lacivertlilerde yaşadığı dönemi anlattı. Krasic, hazır olmadan oynadığını ve fazla yüklenmesinin ardından ciddi sakatlıklar yaşadığını dile getirdi. Krasic, en büyük üzüntüsünü de açıkladı.
9 Nisan 2020 09:15- Son Güncelleme - 9 Nisan 2020 09:32
Google news abonelik

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Milos Krasis sarı-lacivertli takımda forma giydiği dönemleri anlattı. Krasic, yaşadığı pişmanlıkları da dile getirdi. Krasic, Fenerbahçe’den neden ayrıldı? En büyük pişmanlığı ne? Sırp futbolcudan dikkat çeken açıklamalar geldi.

Krasic, Fenerbahçe günlerinde yaşadıklarını anlattı

Koronavirüs salgını sebebiyle ailesiyle evinden çıkmadığını belirten Krasic, Fenerbahçe günlerinden özel olarak bahsetti. Milliyet’e konuşan Sırp futbolcu, 2012-13 sezonunda transfer olduğu Fenerbahçe’de şanssızlıklar yaşadığını vurguladı.

Krasic'ten itiraf: "Acele etmem pahalıya patladı"

Krasic, “Maalesef istediğimiz gibi olmadı. Ciddi sakatlıklar yaşadım. Bir an önce kendimi göstermek istiyordum. Bunun için hazır olmadan oynadım ve yüklendim. Acele etmem pahalıya mal oldu ve daha ciddi sakatlandım. Fenerbahçe benim her zaman kalbimde olacak. Ailem ve ben çok mutluyduk. Ancak kariyerimdeki en büyük üzüntüm Fenerbahçe taraftarlarının gerçek Krasiç’i izleyememiş olmasıdır” dedi.

Krasic, bundan sonra ne yapacak?

Krasic, bundan sonra ne yapacak?

Futbolu bıraktığından söz eden Milos Krasic, “Gdansk’ta sakatlanmadım ve iyi bir performans sergiledim. Ama artık zamanı geldi diye düşündüm. Eskisi gibi motivasyonumun olmadığını fark ettim. Aslında maç izlerken insan tekrar sahaya girmek istiyor ama kendim ve ailem için en doğru kararı aldım. Futbolun içinde kalacağım kesin. Teknik adamlık ya da yöneticilik bilemiyorum. Henüz karar vermedim” dedi.

Krasic: "Conte'nin sistemine uymuyordum"

Sarı-lacivertli takıma gelmeden önce en iyi zamanlarını Rusya’da CSKA Moskova formasıyla geçirdiğini aktaran Milos Krasis, “En iyi zamanlarım Moskova’da geçti. Bireysel performansımın dışında takım olarak da UEFA Kupası’nı kazanmıştık. Ardından Juventus ve Manchester City’den teklif aldım. Tercihimi Juventus’tan yana kullandım. İlk yıl iyi geçti. Şampiyon olduk. Ancak Conte’nin gelişi ile sistem değişti. Conte’nin sistemine uymuyordum” dedi.

Krasic Fenerbahçe’de kaç maçta oynadı?

Milos Krasic Fenerbahçe’de 27 maçta 1114 dakika süre aldı. Krasic görev yaptığı maçlarda sadece 1 gole imza atabildi. Krasic, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Bastia’ya oradan da Lechia Gdansk’a gitmişti.

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...