Kruse'den ameliyat sonrası ilk sözler!

Fenerbahçe'de beklenmedik şekilde ameliyata alınan Max Kruse, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Kruse'nin sağlık durumu nasıl?
16 Haziran 2020 10:44- Son Güncelleme - 16 Haziran 2020 10:53
Google news abonelik

Fenerbahçe'de beklenmedik şekilde ameliyata alınan Max Kruse, operasyon sonrasında kısa bir açıklama yaptı ve sağlık durumu hakkında konuştu. Kruse, ameliyat için ne dedi? Detaylar haberimizde.. 

Max Kruse: "İyiim, harika uyudum"

Dün akşam saatlerinde apandisit ameliyatı olan Fenerbahçe'nin Alman futbolcusu Max Kruse'den, operasyon sonrası ilk fotoğraf geldi. Alman yıldız, sosyal medya hesabından taraftarlarına seslenerek, "Ben iyiyim, mesajlarınız için teşekkürler. Harika uyudum" dedi.

Başkan Ali Koç canlı yayında açıklamıştı

Kruse'nin ani gelişen operasyonunu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün katıldığı televizyon programında, "Kruse, hiç beklenmedik şekilde ameliyata alındı. Beni de şaşırttı, toplantıdayken haber geldi. Kendisine acil şifalar diliyorum. Bu sene sağlık anlamında ciddi şanssızlık yaşadı. Doktorunun söylediğine göre kendisi iyi durumda" sözleriyle ifade etmişti.

Kruse bu sezon kaç gol attı?

Kruse bu sezon kaç gol attı?

Max Kruse bu sezon Fenerbahçe'de 23 maçta 1873 dakika süre aldı ve 7 gol 7 asistlik performans ortaya koydu.

Fenerbahçe'den Kruse açıklaması

Fenerbahçe'den Kruse açıklaması

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü'nden Kruse hakkında bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Apandisit ameliyatı geçiren futbolcumuz Max Kruse'ye geçmiş olsun diyor, en kısa sürede sağlığına kavuşup sahalara dönmesini temenni ediyoruz" denildi.