• Diğerleri

Kubilay Aka kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kubilay Aka kimdir, nereli, kaç yaşında? Kubilay Aka sevgilisi kim? aramalar başladı. Kubilay Aka'nın mesajının ifşa olmasının ardından Kubilay Aka kimdir, nereli, kaç yaşında? Kubilay Aka sevgilisi kim? soruları soruldu. İşte detaylar
16 Ocak 2020 20:52- Son Güncelleme - 16 Ocak 2020 20:52
Google news abonelik
Kubilay Aka kimdir, nereli, kaç yaşında?

Vatanım Sensin’den rol arkadaşı olan Miray Daner ile sevgili olan Kubilay Aka attığı iddia edilen mesajlar ile magazin gündeminde üst sıralarda yer aldı. Peki, Kubilay Aka kimdir, nereli, kaç yaşında? Kubilay Aka sevgilisi kim?

Kubilay Aka, Miray Daner ile birlikte olduğu dönemde başka bir kişiyle yazıştığı iddiaları üzerine adli yollara başvuracağını açıkladı. İşte genç oyuncu Aka’nın kariyeri ve daha önce yer aldığı projeler…

KUBİLAY AKA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1995 doğumlu olan Kubilay Aka Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim aldı. TV ve sinema kariyeri için ek olarak oyunculuk dersleri de alan Aka 2016-2017 yılları arasında Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterine hayat verdi. Burada rol arkadaşı olan Miray Daner ile aşk yaşayan Aka, yine 2017 yılında Çukur dizisinde Celasun karakteri ile takipçilerinin karşısında oldu.

Sinemada ise Arif V 216’da Yakışıklı Kemal, Aşk Bu Mu? filminde ise Umur rolü ile oyunculuk kariyerini sürdürdü.

Netflix’in Türkiye projeleri arasında yer alan Aşk 101’de başrol oyuncuları arasında bulunacak olan Aka son dönem attığı iddia edilen mesajlar ile magazin gündeminin üst sıralarında yer aldı.

Kubilay Aka sevgilisi kim?

Kubilay Aka'nın sevgilisi de kendisi gibi oyuncu olan Miray Daner

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 10