A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'tan Açıklama

27.09.2022 - 21:19 | Son Güncellenme: 27.09.2022 - 21:26

Türkiye'nin Faroe Adaları'na 2-1 kaybettiği maçın ardından İstanbul'a dönen teknik direktör Stefan Kuntz, Ümit Milli Takım'ın Gürcistan maçını izledi.

AJANSSPOR HABER

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup'ta Faroe Adaları deplasmanına giden Türkiye A Milli Takımı, sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrıldı. Tarihi yenilginin ardından eleştiri oklarının hedefi olan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, İstanbul'a dönüşün ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

"Eleştiriye daima açığım ve bu durumla yüzleşmeye hazırım"

Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Kuntz, yenilgi hakkında şunları yazdı: "Doğrulanmış
Son oynadığımız karşılaşmanın ardından bana gönderdiğiniz destekleyici mesajlara ve yapıcı eleştirilerinize teşekkür ediyorum. Eleştiriye daima açığım ve bu durumla yüzleşmeye hazırım. Tabii ki böylesi bir yenilgi içimizi acıtıyor ancak bu yaşadığımızı, daha iyiye ulaşmak için bizi teşvik ve motive edici bir olay olarak görmeliyiz."

"Şimdi Milli Takımımızın başarısı için birlik olma zamanı"

Ümit Milli Takım'ın Gürcistan ile oynadığı maçı tribünden takip ettiklerini belirten Stefan Kuntz, "Bugün İstanbul’a dönüşümüzün akşamında, yardımcılarımla birlikte Ümit Milli Takımımızın Gürcistan ile oynadığı özel maçı stadyumda takip ediyoruz. Şimdi Milli Takımımızın başarısı için birlik olma zamanı." ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Kuntz: "İstifayı kesinlikle düşünmüyorum"
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler