Kuruluş Osman 25. yeni ve son bölüm izleyin! 26. bölüm fragmanı da haberimizde...

Kuruluş Osman 25. yeni ve son bölüm izlemek için detaylar haberimizde… Sevilen dizi Kuruluş Osman, yeni ve son bölümüyle ATV ekranlarına geldi. Kaçıran vatandaşlar ise Kuruluş Osman 25. son bölüm full izle tek parça araştırmaları yapmaya başladı. Öte yandan 26. bölüm fragmanı da sıkça araştırılıyor. ATV dizi seyredin Kuruluş Osman yeni ve son 25. bölüm… Yeni bölüm yine nefesleri kesti! Kuruluş Osman son bölüm izlemek için detaylar haberimizde…
10 Haziran 2020 20:36- Son Güncelleme - 10 Haziran 2020 20:40
Google news abonelik

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman, 25. yeni ve son bölümüyle ekranlara geldi. İzleyemeyen vatandaşlar ise, Kuruluş Osman 25. bölüm full izle, tek parça araştırmalarına başladı. Öte yandan 26. bölüm fragmanı da sıkça araştırılıyor. Dizini yeni bölümü yine nefesleri kesti, peki neler yaşandıATV dizi seyredin Kuruluş Osman yeni ve son 25. bölüm fullKuruluş Osman son bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

KURULUŞ OSMAN 25. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Düğün toyuna Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey, gazaya tüm gücüyle devam ederken, bir süredir mecburi ittifak yaptığı Balgay'la nihayet kozlarını paylaşıyor.

Balgay'ın, Kongar üzerinden kendilerine kurduğu tuzakla karşıya kalan Osman Bey ve Alpleri, Balgay'a karşı harekete geçiyor. Hazan Hatun'un gelişi obada dengeleri nasıl değiştirecek?

 Osman Bey, Balgay'ın uç bölgesindeki hakimiyetini bitirebilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Hazal Hatun'u gelişiyle Kayı Obası'nda dengeler nasıl değişecek?

KURULUŞ OSMAN 25. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLEYİN 

 

 

KURULUŞ OSMAN 25. BÖLÜM FRAGMANI

Kuruluş Osman 26. bölüm fragmanı haberimizde olacak...

Pierre-Emerick Aubameyang - En Güzel 5 Gol | Premier League (2017/18 - 2019/20)