AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuruluş Osman dizisi 38. bölüm fragman izle

İlk Yayınlanma : 09 Ara 2020 - 17:51 / Son Güncelleme : 09 Ara 2020 - 23:06

FRAGMAN İZLE! ATV'nin dizisi olan Kuruluş Osman dizisi, reytinglerde birinci sırayı aldı bırakmıyor. Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Kuruluş Osman 2. sezon 38. bölüm fragmanı izle, youtube Kuruluş Osman 38. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...

Kuruluş Osman dizisi 38. bölüm fragman izle

VİDEO FRAGMAN İZLE| KURULUŞ OSMAN DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN HABERİMİZE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. VİDEO HABERE EKLENDİ.

Dizinin konusu nedir?

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Burak Özçivit-Osman

Saruhan Hünel-Alişar

İsmail Hakkı Ürün-Samsa

Özge Törer-Bala Hatun

Abdül Süsler-Kalanoz

Ragıp Savaş-Dündar

Alma Terziç-İsodora

Ayşegül Günay Demir-Zöhre

Nurettin Sönmez-Bamsı

Seda Yıldız-Şeyh Edebali