Kuzey Yıldızı 24. son bölüm izle! Kuzey Yıldızı 25. yeni fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı fragman izle

Kuzey Yıldızı 24. son bölümü ile ekrana geldi. İzleyicinin büyük beğeni ile izlediği Kuzey Yıldızı 25. yeni fragmanı yayınlandı mı aramalarında bulunuyor. Kuzey Yıldızı 24. son bölüm izle! Kuzey Yıldızı 25. yeni fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı fragman izle aramalarınızın sonucu burada. İşte Kuzey Yıldızı yeni fragman
7 Mart 2020 14:31- Son Güncelleme - 7 Mart 2020 14:31
Google news abonelik
Kuzey Yıldızı 24. son bölüm izle! Kuzey Yıldızı 25. yeni fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı fragman izle

Show ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı yeni bölümü ile ekrana geldi. Kuzey Yıldızı 24. son bölüm ardından Kuzey Yıldızı 25. yeni fragmanı yayınlandı mı aramalarında bulunuyor. Herkesin beğenerek izlediği dizi son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Kuzey yıldızı yeni bölüm fragmanı haberimzide. Peki Kuzey Yıldızı 24. son bölüm izle! Kuzey Yıldızı 25. yeni fragmanı yayınlandı mı? İşte Kuzey Yıldızı fragman izle

Kuzey Yıldızı 24. son bölüm izle

Kuzey Yıldızı 24. son bölüm
Yıldız, Kuzey’in gözünün önünde yirmi yıllık emeğini, geçmişini, her şeyini yakmıştır. İçi kan ağlasa da bunu yapmaktan başka çaresi yoktur. Çünkü Kuzey, bu aşkın bittiğine başka türlü inanmayacaktır. Nitekim öyle de olur. Kuzey, yüzleştiği acıyla birlikte ağır bir depresyona girer. Yıldız’ın da durumu ondan farksız değildir. İki aşık, depresyonlarının doruklarındayken Yıldız tutuklanır. Kuzey’in depresyonuna bir süre ara verip Yıldız’ı kurtarması gerekmektedir.

Kuzey, Yıldız’ın başına gelenlerden dolayı suçluluk hissetmektedir. O yüzden ne olursa olsun onu özgürlüğüne kavuşturacaktır, bunun için yapmayacağı şey yoktur. Ne olursa olsun Yıldız’ın masumiyetini ispatlayacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Show TV'nin fenomen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 25. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Balotelli ve çılgın gol sevinçleri