AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 54. bölüm fragman izle - Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı

İlk Yayınlanma : 27 Şub 2021 - 22:47 / Son Güncelleme : 27 Şub 2021 - 22:54

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve ne zaman yayınlanacak gibi arama yapanlar ayrıca, Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı izle ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk 54. fragman izle gibi aramalar sürerken Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragman, ön izleme ve yeni bölümden ilk sahne gibi aramalarda devam ediyor. İşte tüm detaylar...

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 54. bölüm fragman izle - Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı

VİDEO FRAGMAN İZLE | Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor. Yeni bölüm hakkında detaylar ve oyuncu kadrosu, dizi konusu dahil tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İşte tüm ayrıntılar...

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 54. bölüm fragman izle

Ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılan Sefer, tek başına çıktığı yolda ölümle burun buruna gelmiştir. Haberi alan ailesi, Sefer’i eve döndürmek için uğraşsa da onu ikna edemezler. Sefer’in bir kere kalbi kırılmıştır, yoluna tek başına devam etmeye karar verir. Sokakları yeniden mesken edinen Sefer, başını belaya sokmakta gecikmez. Ama bu seferki çok büyük bir beladır. Kuzey'le Yıldız’ın yokluğunda, tehlikeyle burun buruna olan yalnızca Sefer değildir. Kuzey’in kızları da hiç tahmin etmedikleri olaylar zincirinin içinde bulurlar kendilerini. Kuzey’in pampasının da, kızlarının da başı büyük bir beladadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu nedir?

Çekimleri Ordu'da yapılan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız’la sözlenip İstanbul’a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'ın olan öfkesi ve aşkı anlatılıyor. 

Oyuncu kadrosunda kimler var?

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu
Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu
Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu
Zeynep Kankonde
Pembe Mollaoğlu
Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu
Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu
Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu
Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu

Merve Şen
Nahide Kadıoğlu
Gizem Güneş
Feride Mollaoğlu
Aslıhan Kapanşahin
Mine Mollaoğlu
Berfin Nilsu Aktaş
Gökçe Mollaoğlu
Ecem Çalhan
Kamer Mollaoğlu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk nerede çekiliyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk çekimleri Ordu'da gerçekleştiriliyor. Dizi Ordu’nun Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası’nda çekiliyor.

YILDIZ KADIOĞLU (ASLIHAN GÜNER) kimdir?

17 Aralık 1987’de dünyaya gelen Aslıhan Güner, çocukluk yıllarından itibaren hayalini kurduğu oyunculuğa Barış Manço Kültür Merkezi’nde gördüğü eğitimle adım atmıştır.

Aslıhan Güner’in henüz 16 yaşındayken The İmam filmi ile başlayan ekran macerası, Selena, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı, Asi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Kehribar ve Diriliş: Ertuğrul ile devam etti. Güner, The İmam, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi: Temel, Ver Kaç ve Akıllara Seza adlı sinema filmleriyle beyazperde de başarısını ortaya koydu.

KUZEY MOLLAOĞLU (İSMAİL DEMİRCİ) kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğan İsmail Demirci, 2009 yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2010 yılında Cemal Şan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘’Türkan’’ dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçtikten sonra, en son 2018 yılında Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Merve Çağıran’la paylaştığı ‘’Çarpışma’’ dizisinde Galip karakterine hayat verdi.

Toygan Avanoğlu - Sefer Kadıoğlu kimdir?

Toygan Avanoğlu (d. 19 Ocak 1979, İzmir) sinema ve televizyon oyuncusudur. İlk televizyon deneyimini "Düşman Kardeşler" isimli dizide edinmiştir. Ayrıca eskiden Milli Basketbolcu olarak forma giymiştir. Çocukluğunda bir yıl "Müjdat Gezen Sanat Merkez"inde şan dersi almıştır. Kanal-İ-Zasyon filmi ile de oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır.

Cezmi Baskın - Yaşar Kadıoğlu kimdir?

Cezmi Baskın, tiyatroya Bakırköy Halkevi'nde amatör olarak başladı. Daha sonra aynı tiyatroda stajyer oyuncu olarak çalıştı. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nde tahsilini tamamlayan Cezmi Baskın, Ayla Algan ve Beklan Algan'ın eğitmenliğini üstlendiği LCC Language and Culture Center'da tiyatro eğitimi aldı. Bir süre Grup Oyuncuları'nda çalışan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Devlet Tiyatroları'nda da çalıştı. Ankara Sanat Tiyatrosu'nda zorunlu şehir değiştirmeler ve askerlik süresi hariç uzun yıllar hizmet verdi. Bu tiyatronun genç oyuncular yetiştirme çabalarına eğitmen olarak katıldı.

İzmir Devlet Tiyatrosu'nda iki sezon oynadı fakat daha sonra tekrar Ankara Sanat Tiyatrosu'na döndü. TRT'de dramalarda oynadı, az da olsa dublaj çalışmaları yaptı. Sinema filmleri, TV dizileri ve tiyatroyu yan yana yürütmeye çalışan Baskın, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Gökkuşağı Oyuncuları'nda çok sayıda oyun yönetti ve gençlik oyunları sahneledi.

Hüseyin Soysalan - Şeref Mollaoğlu kimdir?

Hüseyin Soysalan 12 Nisan 1959 - Ankara dünyaya geldi. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

 

(2019-) - Kuzey Yıldızı İlk Aşk - (Şeref Mollaoğlu)
(2018) - Ağlama Anne - (Hasan)
(2017) - Çukur - (Feyyaz)
(2017) - Cesur Yürek - (Kirve)
(2016) - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - (Salih Gülmez)
(2016) - N'Olur Ayrılalım
(2014) - Karadayı - (Kütük Nail)
(2012) - Dila Hanım - (Haydar Usta)
(2011) - Anneler ile Kızları - (Sacit)
(2010) - Sakarya Fırat - (Vahap)
(2010) - Ezel - (Hayratlı Sait Duman)
(2010) - Es Es
(2009) - Doludizgin Yıllar - (Adil Baba)
(2007) - Pars Narkoterör - (Vahit Seyran)
(2007) - Kader - (Abdülmecit)
(2006) - Gönül Yokuşu - (İlyas Şan)
(2005) - Rüzgarlı Bahçe - (Hikmet)
(2005) - Ne Seninle Ne Sensiz - (Yıldıray)
(2005) - Beşinci Boyut - (İbrahim)
(2004) - Fırtına Hayatlar - (Mümtaz)
(2001) - Keloğlan Masalları - (Zülfikar Ağa)
(2000) - Bizim Evin Halleri - (Gazinocu)