AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 55. bölüm fragman izle - Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı

İlk Yayınlanma : 06 Mar 2021 - 01:24 / Son Güncelleme : 06 Mar 2021 - 01:34

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve ne zaman yayınlanacak gibi arama yapanlar ayrıca, Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı izle ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk 55. fragman izle gibi aramalar sürerken Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragman, ön izleme ve yeni bölümden ilk sahne gibi aramalarda devam ediyor. İşte tüm detaylar...

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 55. bölüm fragman izle - Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor. Yeni bölüm hakkında detaylar ve oyuncu kadrosu, dizi konusu dahil tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İşte tüm ayrıntılar...

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 55. bölüm fragman izle

Ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılan Sefer, tek başına çıktığı yolda ölümle burun buruna gelmiştir. Haberi alan ailesi, Sefer’i eve döndürmek için uğraşsa da onu ikna edemezler. Sefer’in bir kere kalbi kırılmıştır, yoluna tek başına devam etmeye karar verir.

Sokakları yeniden mesken edinen Sefer, başını belaya sokmakta gecikmez. Ama bu seferki çok büyük bir beladır. Kuzey'le Yıldız’ın yokluğunda, tehlikeyle burun buruna olan yalnızca Sefer değildir. Kuzey’in kızları da hiç tahmin etmedikleri olaylar zincirinin içinde bulurlar kendilerini. Kuzey’in pampasının da, kızlarının da başı büyük bir beladadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu nedir?

Çekimleri Ordu'da yapılan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız’la sözlenip İstanbul’a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'a olan öfkesi ve aşkı anlatılıyor. 

Oyuncu kadrosunda kimler var?

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu
Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu
Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu
Zeynep Kankonde
Pembe Mollaoğlu
Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu
Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu
Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu
Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu