AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı

İlk Yayınlanma : 27 Mar 2021 - 13:44 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 12:52

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yıldız ölecek mi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı izle. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü biter bitmez, dizinin sıkı takipçileri fragman arayışlarına girişti. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı izle bu aramalardan birkaçı. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin fragmanı yayınlandı mı? Dizi yönetimi, yeni bölüm fragmanlarını ne zaman yayınlıyor? Aslıhan Güner'in "yıldızlaştığı" diziye dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı izle. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 58. bölümü beklenmedik bir şekilde sona erdi. Dizinin takipçileri ise Yıldız karakterine ne olduğunu merak ediyor. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı izle, ön izleme gibi araştırmalar son saatlerde sıklaştı. 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'de ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle diziye 2 veya 3 gün kala paylaşılmaktadır. Her hafta 2 yeni fragman ve bazı haftalarda ön izleme paylaşımı yapılıyor. Bu nedenle, dizinin yeni bölüm fragmanı için bir süre daha beklemekte fayda var. 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm özeti

Yıldız, Kuzey’i peşinden koştursa da sonunda affetmiş, aşıklarımız normal hayatlarına dönmüşlerdir. Artık bebeklerinin cinsiyetini de öğreneceklerdir. Hayalleri sonunda bir bir gerçekleşiyor, kendilerine musallat olan kara bulutlardan bir bir kurtuluyorlardır. Sonunda Kuzey Yıldız çifti hak ettikleri ve uğruna fazlasıyla bedel ödedikleri mutlu günlere çok yakındır. Her şey rüya bile olamayacak kadar güzelken Kuzey ve Yıldız’ı bekleyen sürprizle her şey bir anda tepe taklak olacaktır. Kuzey sonunda, Yıldız’ı ve bebeğini kaybetme tehdidiyle karşı karşıyadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, "Nereye götürüyorsun beni?"

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu
Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu
Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu
Zeynep Kankonde
Pembe Mollaoğlu
Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu
Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu
Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu
Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Aslıhan Güner (Yıldız) kimdir?

Aslıhan Güner Kılıç 17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kameralar karşısına ilk kez 2002  yılında bir dizi ile geçmiştir. 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile hayatını birleştirmiştir.